Baby Yuga Pisoár zelený

95 %
(9 hodnocení)

Pisoár Baby Yuga má tvar žabky a je určen pro všechny malé chlapce, kteří již vyrostli z plenek. Pěkná žabka má zelenou barvu a velké oči, které jsou zároveň přísavkami na stěnu. Pisoár díky nim pevně drží na dlaždicích v koupelně. Při používání svého pisoáru se chlapeček cítí jako dospělý. Díky přísavkám lze pisoár přizpůsobovat děťátku v průběhu jeho růstu. Chlapce zaujme točící se vrtulka ve střední části dětského pisoáru, která se hýbe při proudu tekutiny. Celkový design dětského pisoáru působí... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pisoár Baby Yuga má tvar žabky a je určen pro všechny malé chlapce, kteří již vyrostli z plenek. Pěkná žabka má zelenou barvu a velké oči, které jsou zároveň přísavkami na stěnu. Pisoár díky nim pevně drží na dlaždicích v koupelně. Při používání svého pisoáru se chlapeček cítí jako dospělý. Díky přísavkám lze pisoár přizpůsobovat děťátku v průběhu jeho růstu. Chlapce zaujme točící se vrtulka ve střední části dětského pisoáru, která se hýbe při proudu tekutiny. Celkový design dětského pisoáru působí velmi optimisticky, chlapci si ho rychle oblíbí a už ani nepomyslí na pleny. Nezabírá mnoho místa.

Pisoár je výborná pomůcka jak budovat hygienické návyky chlapců. Vnitřní část pisoáru se dá vyjmout a lze ji velmi pohodlně a bezproblémově vyčistit. Pokud chcete, vnitřní část s vrtulkou můžete postavit i na zem, protože má zespodu nožičky. Pisoár tak nemusí být připevněn na zdi, dá se umístit kamkoliv v domě či bytě. Je to skvělý způsob, jak dítě rychle a efektivně odnaučit od používání plenek. Jeho rozměry jsou: výška 30 cm, hloubka 21 cm a šířka 21 cm. Jde o kvalitní originální výrobek, který je vyroben z odolného plastu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyYuga
Barva hnědé
Určení pro kluky