BaByliss AS126E

100 %
(1 hodnocení)

BaByliss AS126E Horkovzdušná vysoušecí kulma BaByliss AS126E s výměnnými kartáči Vám poskytne neomezené možnosti při tvorbě dlouhotrvajícího a lesklého účesu. Vlasy perfektně narovná, dodá objem a hebkost. Je vhodná pro dlouhé a středně dlouhé vlasy. Kulma má ionizační funkci pro stimulaci statického náboje ve vlasech, který působí pozitivně na vlákna vlasů. Sušení a tvarování vlasů je šetrné a velmi rychlé. Součástí balení jsou 4 výměnné nástavce. Nástavec s vysoušecí tryskou, který vás zbaví... Celý popis

Koupit za 1 247 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BaByliss AS126E

Horkovzdušná vysoušecí kulma BaByliss AS126E s výměnnými kartáči Vám poskytne neomezené možnosti při tvorbě dlouhotrvajícího a lesklého účesu. Vlasy perfektně narovná, dodá objem a hebkost. Je vhodná pro dlouhé a středně dlouhé vlasy. Kulma má ionizační funkci pro stimulaci statického náboje ve vlasech, který působí pozitivně na vlákna vlasů. Sušení a tvarování vlasů je šetrné a velmi rychlé. Součástí balení jsou 4 výměnné nástavce. Nástavec s vysoušecí tryskou, který vás zbaví nadbytečné vlhkosti před zahájením stylingu. Objemový kartáč o velikosti 38 mm s keramickou úpravou pro vytvoření objemu ve Vašich vlasech. Nástavec s kartáčem s měkkými štětinami o velikosti 20 mm. Narovnávací nástavec pro naprosto rovné vlasy, který můžete při otočení polohy žehlících hlavic využit i jako objemový kartáč.

Barva: černá 
Ionizační funkce – vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.

Vlastnosti:
- horkovzdušná kulma
- pro objem
- 4 výměnné nástavce
- technologie ionic - dodává lesk a snižuje antistatickou elektřinu
- 2 stupně teploty
- 3 stupně rychlosti
- funkce studeného vzduchu
- otočný kabel

Příslušenství:
- vysoušecí tryska
- objemový kartáč o průměru 38 mm
- nástavec se štětinami o průměru 20 mm
- narovnávací nástavec 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Babyliss
Typ kulmofény
Příkon 1000 W
Počet teplot 2
Počet nástavců 4
Použití středně dlouhé a dlouhé vlasy
Regulace teploty ano
Rotační ne
Studený vzduch ne
Ionizace ano
Narovnávací kartáč ano
Štětičková tryska ano
Tvarovací kartáč ano
Horkovzdušný kartáč ano
Zobrazit více parametrů