BaByliss Pro BAB8125EPE

0 %
(0 hodnocení)

Žehlička na vlasy s kartáčem BaByliss PRO EP Technology 5.0 BAB8125EPE Speciálně vyvinutá žehlička na vlasy BaByliss PRO EP Technology 5.0 BAB8125EPE se zabudovaným kartáčem pro ještě lepší styling vašich vlasů. S touto žehličou si můžete vytvořit několik stylů. Tato vlasová žehlička je přístroj s vynikající technologií, který byl speciálně vyvinut pro dokonalé a rychlé vyhlazení všech typů vlasů a účesů. Jaké jsou výhody žehličky? 32 mm profesionální žehlička na vlasy BaByliss PRO s ergonomickým... Celý popis

Koupit za 1 502 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Žehlička na vlasy s kartáčem BaByliss PRO EP Technology 5.0 BAB8125EPE

Speciálně vyvinutá žehlička na vlasy BaByliss PRO EP Technology 5.0 BAB8125EPE se zabudovaným kartáčem pro ještě lepší styling vašich vlasů. S touto žehličou si můžete vytvořit několik stylů. Tato vlasová žehlička je přístroj s vynikající technologií, který byl speciálně vyvinut pro dokonalé a rychlé vyhlazení všech typů vlasů a účesů.

Jaké jsou výhody žehličky?

32 mm profesionální žehlička na vlasy BaByliss PRO s ergonomickým designem pro snadnější manipulaci. Nová EP technologie – jedná se o vysoce technický proces, podobný jako ve šperkařství, který je založen na galvanickém pokovení. Ještě méně tření a tudíž šetrnější desky. Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek.

Dokonalé zakončení, velmi dlouhé trvání a odolnost vůči vysokým teplotám pro intenzivní profesionální použití. Žádné tření pro jemnější pocit.

Advanced Heat Managment System - žehlička obsahuje topný keramický segment se samočinnou regulací nejnovější technologie Advanced Heat Managment, který umožňuje přesnou a plynulou elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty, zajištění teplotní stability s přesností půl stupně a vysokou schopnost reakce a regenerace.

Součástí žehličky je kartáč pro snadné rozčesávání během žehlení či pro vytvoření dalších různých stylů.

Pro dokonalé a dlouhodobé výsledky - zachovává integritu vlasů, vlasy jsou jemné a lesklé.

Zamykatelné kleště pro rychlejší nahřátí a snadnější skladování.

Specifikace žehličky / kartáče BAB8125EPE

Desky EP Technology 5.0

Široké destičky 32 mm

Průměr 32 mm v zavřené poloze

Funkce Surround heat

Funkce dvojitého zámku

Vypínač

Systém okamžitého nahřátí

Volič teploty - 3 možnosti nastavení

170°C - jemné a choulostivé vlasy (zelená)

200°C - normální vlasy (oranžová)

230°C - kudrnaté, houževnaté vlasy (červená)

Snadno čitelné světelné indikátory teploty

Snadné držení

Chladná špička

Opěrka pro palec

2,7 m napájecí kabel s otočným kloubem

Objednávejte pod kat. číslem BAB8125EPE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BaByliss Pro
Barva stříbrná
Regulace teploty ano
Typ žehličky
Profesionální ano
Otočný kabel ano