Core Space je sci-fi desková hra s miniaturami. Každý hráč ovládá skupinu Obchodníků, kteří se snaží přežít v nebezpečné Galaxii, zatímco jim je v patách rasa humanoidních robotů, jejichž jediným cílem je ničenísvětů. Hra se odehrává na detailní, trojrozměrné hrací desce. Obchodníci musí prozkoumat okolí, plnit úkoly, sesbírat potřebné součástky a nakonec uprchnout zpátky na loď. Kampaňový systém vás a vaši posádku provede příběhem. Budete rozvíjet schopnosti postav, nakupovat vybavení a loď.... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Core Space je sci-fi desková hra s miniaturami. Každý hráč ovládá skupinu Obchodníků, kteří se snaží přežít v nebezpečné Galaxii, zatímco jim je v patách rasa humanoidních robotů, jejichž jediným cílem je ničenísvětů.

Hra se odehrává na detailní, trojrozměrné hrací desce. Obchodníci musí prozkoumat okolí, plnit úkoly, sesbírat potřebné součástky a nakonec uprchnout zpátky na loď. Kampaňový systém vás a vaši posádku provede příběhem. Budete rozvíjet schopnosti postav, nakupovat vybavení a loď.

Starter Set je pro 1-2 hráče, ale hru lze hrát až v šesti hráčích, po dokoupení potřebných posádek.
Zobrazit více

Parametry

Počet hráčů 2
Deskové ano

Podobné produkty