BEKO HTV8716X1

100 %
(1 hodnocení)

Automatická pračka se sušičkou se SteamCure a HomeWhiz Beko HTV8716X1- vystavený kus (pouze osobní odběr, nebo doprava po Praze). Pračko-sušička s párou odstraní i odolné skvrny bez předpírání a spolu s ochranou proti zmačkání vám usnadní žehlení. Její ProSmart™ invertorový motor zajistí dlouhou životnost i spolehlivý provoz a výhodou je také aplikace HomeWhiz, která umožňuje nejen stažení dalších programů. Výhody nákupu: 10 let záruka na motor SteamCure HomeWhiz Ochrana proti zmačkání ProSmart™... Celý popis

Koupit za 10 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Automatická pračka se sušičkou se SteamCure a HomeWhiz Beko HTV8716X1- vystavený kus (pouze osobní odběr, nebo doprava po Praze).

Pračko-sušička s párou odstraní i odolné skvrny bez předpírání a spolu s ochranou proti zmačkání vám usnadní žehlení. Její ProSmart™ invertorový motor zajistí dlouhou životnost i spolehlivý provoz a výhodou je také aplikace HomeWhiz, která umožňuje nejen stažení dalších programů.

Výhody nákupu:

10 let záruka na motor

SteamCure

HomeWhiz

Ochrana proti zmačkání

ProSmart™ invertorový motor

Hygiene+

DrumClean

Xpress Super Short

AquaWave® buben

Fast+™

Ruční praní

Program sport

Nevýhody nákupu:

Záruční doba na celou pračku se sušičkou s výjimkou záruky na motor jen 2 roky, ale další 3 roky záruky lze dokoupit za 1500 Kč.

Prod. číslo: 7162547500 Energ. třída praní (A - G): C Energ. třída praní a sušení (A - G): D Kapacita (kg): 8/5 Otáčky: 1400 Počet programů: 15+5 ke stažení Použití páry: Ano Spotřeba energie na 100 cyklů praní a sušení (kWh): 264 Spotřeba vody na cyklus praní a sušení (l): 53 XL dveře: Ano Hloubka (cm): 59 Šířka (cm): 60 Výška (cm): 85 Chytrá aplikace HomeWhiz: ano
Máme pořádnou páru na skrvny
Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.
Stáhněte si další prací programy
Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.
Čisté prádlo a méně žehlení
Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po doprání, pokud nemůžete vyprané prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.
 
Tiché, úsporné a spolehlivé praní
ProSmart™ invertorový motor je tím správným srdcem pračky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz pračky po několik let.
Program pro děti i alergiky
Program Hygiene+ je přeborníkem v odstranění všech alergenů. Dokáže odstranit až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku, které můžou vadit alergikům, malým dětem a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace společnosti Allergy UK.
Čistá pračka, čisté prádlo
Program DrumClean odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže. Výsledkem je čisté prádlo i delší životnost pračky.
Oblíbené tričko čisté za 14 minut
Program Xpress SuperShort se hodí na rychlé přeprání menšího množství prádla. Až 2 kg prádla vypere a odstředí za 14 minut. Je ideální pro rychlé vyprání běžně znečištěného oblečení, které potřebujete mít co nejrychleji na sušáku nebo v sušičce.

Šetrné praní od silonek po bavlnu
Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné vyprání i té nejjemnější látky.
Zrychlete praní, když spěcháte
Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardního času, když je potřeba.
Jemná péče jako v ruce, ale bez práce
Program na ruční praní napodobuje šetrné ruční praní tak, aby s ním šlo vyprat i kašmír a hedvábí. Hodí se i na krajkované oděvy jako je spodní prádlo nebo slavnostní šaty.
Čisté a funkční sportovní oblečení
Program Sport je určený pro praní sportovního, ale i membránového oblečení. Odstraní veškeré nečistoty a pot, a přitom zachová funkčnost materiálů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Maximální náplň pračky 8 kg
Hlučnost při praní 76 dB
Hlučnost při odstřeďování 76 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 67 kg
Barva bílé
Počet otáček 1400 ot./min
Maximální náplň sušičky 5 kg
Počet programů 15
Motor invertorový
Doba trvání programu Eco 218 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ano
Sušička ano
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Parní praní ano
Energetická třída D
Spotřeba vody 40 l
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 62 kWh
Spotřeba energie pracího a sušícího cyklu na 100 cyklů 264 kWh
Doba trvání cyklu při jmenovité prací a sušící kapacitě 475 min
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 59 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro hedvábí ano
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty