Belt Svenjoyment

0 %
(0 hodnocení)

Udělejte své divoké fantazie realitou. Oblečte si sexy řemínkové pánské jocksy s kroužkem na penis, které vás pěkně obepnou a zdůrazní váš penis i zadek. Velikost je univerzální M/L - řemínek kolem pasu i stehenní popruhy jsou elastické a můžete je zkrátit či prodloužit jak potřebujete pomocí druků. Kovový kroužek na penis a varlata je zavěšen na elastickém pásku, jehož délku si opět můžete upravit pomocí druků. Kroužek se snadno může vyměnit za jiný (menší či větší podle potřeby). Ke kroužku... Celý popis

Koupit za 517 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Udělejte své divoké fantazie realitou. Oblečte si sexy řemínkové pánské jocksy s kroužkem na penis, které vás pěkně obepnou a zdůrazní váš penis i zadek.

Velikost je univerzální M/L - řemínek kolem pasu i stehenní popruhy jsou elastické a můžete je zkrátit či prodloužit jak potřebujete pomocí druků.

Kovový kroužek na penis a varlata je zavěšen na elastickém pásku, jehož délku si opět můžete upravit pomocí druků. Kroužek se snadno může vyměnit za jiný (menší či větší podle potřeby).

Ke kroužku na podbřišku a D-kroužkům můžete připnout třeba pouta nebo vodítko.

- Velikost: M/L (univerzální) - obvod pasu 68 - 82 cm, obvod stehen 36 - 60 cm (popruhy jsou elastické); vnitřní průměr kroužku 5 cm

- Barva: černá, stříbrná

- Materiál: 92% polyester, 8% elastan

- Výrobce: Svenjoyment
Zobrazit více

Parametry

Značka Svenjoyment
Barva černá