Tyto betonové obrubníky nabízíme v 5 různých rozměrech, které se snadno přizpůsobí větší i menší dlažbě. Všechny obrubníky BEST – PARKAN navíc nabízí 6 barevných verzí. Hravě tak najdete takovou, která ladí k vašemu domu, terase i zahradě. A díky zaoblení vrchní části jsou navíc vždy elegantní. Betonové zahradní obrubníky BEST – PARKAN jsou z vibrolisovaného betonu a vyrábíme je dvouvrstvou technologií. Právě optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy betonu zaručuje mimo jiné:... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tyto betonové obrubníky nabízíme v 5 různých rozměrech, které se snadno přizpůsobí větší i menší dlažbě. Všechny obrubníky BEST – PARKAN navíc nabízí 6 barevných verzí. Hravě tak najdete takovou, která ladí k vašemu domu, terase i zahradě. A díky zaoblení vrchní části jsou navíc vždy elegantní.
Betonové zahradní obrubníky BEST – PARKAN jsou z vibrolisovaného betonu a vyrábíme je dvouvrstvou technologií. Právě optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy betonu zaručuje mimo jiné:

vysokou pevnost,
mrazuvzdornost a odolnost proti působení vody i chemických rozmrazovacích látek,
využití pro veškeré parkové a zahradní úpravy nebo například na chodníky u rodinných domů.

Na výrobu zahradních obrubníků navíc využíváme systém QSAVE, díky kterému se na nich nedrží špína a snadno se čistí.
Při osazování obrubníků nezapomeňte, že jejich styk je potřeba provádět vždy na pero a drážku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Best
Materiál betonová
Barva šedá
Hmotnost 21 kg
Mrazuvzdorná ano
Typ obrubníky
Výška 200 mm
Šířka 50 mm
Zobrazit více parametrů