Špatné zrcadlo a nedostatek světla v koupelně? Vyřešte tuto prekérní situaci obdélníkovým koupelnovým zrcadlem s LED osvětlením. Spojuje v sobě naprosto dokonalý obraz a umožňuje rozzářit koupelnu ke všem úpravám účesu a zevnějšku. Kromě praktického využití má toto zrcadlo designový vzhled a je zajímavým doplňkem moderní koupelny. K tomu se vůbec nemlží! Perfektní osvětlení pro česání i líčení Už nevíte, jak se nahnout nebo natočit, aby byl celý obličej v zrcadle a k tomu jste měli dobré světlo?... Celý popis

Koupit za 5 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Špatné zrcadlo a nedostatek světla v koupelně? Vyřešte tuto prekérní situaci obdélníkovým koupelnovým zrcadlem s LED osvětlením. Spojuje v sobě naprosto dokonalý obraz a umožňuje rozzářit koupelnu ke všem úpravám účesu a zevnějšku. Kromě praktického využití má toto zrcadlo designový vzhled a je zajímavým doplňkem moderní koupelny. K tomu se vůbec nemlží!

Perfektní osvětlení pro česání i líčení

Už nevíte, jak se nahnout nebo natočit, aby byl celý obličej v zrcadle a k tomu jste měli dobré světlo? S tímto zrcadlem podobné problémy řešit nemusíte, má totiž ideální velikost 80 x 60 cm a je určené pro instalaci na zeď do koupelny, chodby nebo šatny. Napájení je pomocí adaptéru, který se připojuje napřímo do elektrické sítě (100-240 V).

Dotykové a bezdotykové ovládání

Ovládání je buď pomocí dotykových tlačítek, která jsou přímo na zrcadle, nebo automaticky pomocí zabudovaného sensoru pohybu. Změnu ovládání děláte přímo na zrcadle. V režimu pohybového sensoru se zrcadlo rozsvítí, jakmile zachytí pohyb 60 – 80 cm před zrcadlem. Světlo zůstane rozsvícené po dobu 20 vteřin, pokud nebude před zrcadlem zaznamenán pohyb.

Nastavení barvy světla a intenzity

Pomocí nich lze nastavit barvu světla a intenzitu jasu. U barvy je možné volit teplou bílou (3000-3500 K), přirozenou bílou (4000-4500 K) nebo studenou bílou (6000-6500 K). Také jas se nastavuje pomocí dotykového senzoru, kdy se zohledňují okolní světelné podmínky. To se hodí v časných ranních hodinách nebo naopak při líčení v podvečer, kdy se šeří a světla v koupelně se nedostává v dostatečném množství. Vzhledem k nízké spotřebě je možné využít svícení zrcadla jako nočního světla.

Vlhké prostředí není problém

Jak si nanést make-up a namalovat se hned po koupeli, když je zrcadlo zamlžené. S tímto zrcadlem se vám to nestane, je totiž vybaveno funkcí anti-fog a postačí zmáčknout vybrané tlačítko, dojde k rychlému odmlžení. K tomu je zrcadlo chráněno vrstvou proti rozbití a ochranou proti vodě (IP65).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bezdoteku