BO60 pudrová

96 %
(14 hodnocení)

Závěsoviny BLACK OUT - oboustranné hustě tkané třívrstvé materiály, které jsou téměř světlu nepropustné. Plní roli zatemnění a ochrany soukromí, tlumí hluk a mají tepelně izolační vlastnosti. I přesto jsou měkké a poddajné, což jim propůjčuje zvláštní eleganci. Světlu téměř nepropustné S elegantním vytlačeným vzorem Nemačkavé Prémiová kvalita   Metrážové závěsoviny jsou dodávány v šíři 150 cm. Výška se stříhá na přání zákazníka. Cena je uvedena  za 1 bm. Gramáž: 330 g/m2 Šíře: 150cm Materiál:... Celý popis

Popis

Závěsoviny BLACK OUT - oboustranné hustě tkané třívrstvé materiály, které jsou téměř světlu nepropustné. Plní roli zatemnění a ochrany soukromí, tlumí hluk a mají tepelně izolační vlastnosti. I přesto jsou měkké a poddajné, což jim propůjčuje zvláštní eleganci.

Světlu téměř nepropustné
S elegantním vytlačeným vzorem
Nemačkavé
Prémiová kvalita  

Metrážové závěsoviny jsou dodávány v šíři 150 cm. Výška se stříhá na přání zákazníka. Cena je uvedena  za 1 bm.
Gramáž: 330 g/m2 Šíře: 150cm Materiál: 100% polyester
Pamatujte opět na to, že závěs budete chtít nařasit a potřebujete tak 1,5 až 2násobek zaměřené šířky. Nejčastější volbou našich zákazníků jsou dva kusy závěsu (jeden na každou stranu okna). Pokud potřebujete širší rozměr, můžete zakoupit více kusů a závěsy pověsit vedle sebe. UPOZORNĚNÍ: Jedná se o stříhaný produkt, i přes naši veškerou snahu nemusí být střih zcela rovný. Nezapomeňte k tomuto produktu při objednání připočíst materiál na zavěšení a začištění krajů. Z kapacitních důvodů závěsy neobšíváme a jinak neupravujeme.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jimi Textil
Barva BO60 pudrová