100% přírodní antiseptikum, které využívá především stahující účinky tříslovin dubu podpořené extrakty z deseti bylin Účinné látky jsou v STkillu silně koncentrovány a dosahují výjimečných výsledků.  - STkill je 100% přírodní a funguje! - Zabere tím dříve čím dříve ho aplikujete … více než polovina uživatelů, kteří ho jednou vyzkoušeli, kupují Streptokill opakovaně … i když zrovna nemáte akutní problémy, použijte Streptokill při jakýchkoliv nepatřičných pocitech v krku Kdy použít STkill... Celý popis

Koupit za 243 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

100% přírodní antiseptikum, které využívá především stahující účinky tříslovin dubu podpořené extrakty z deseti bylin

Účinné látky jsou v STkillu silně koncentrovány a dosahují výjimečných výsledků. 

- STkill je 100% přírodní a funguje!

- Zabere tím dříve čím dříve ho aplikujete

… více než polovina uživatelů, kteří ho jednou vyzkoušeli, kupují Streptokill opakovaně

… i když zrovna nemáte akutní problémy, použijte Streptokill při jakýchkoliv nepatřičných pocitech v krku

Kdy použít STkill

Použití STkillu ihned při jakémkoliv nepatřičném pocitu v krku je bezpochyby tím nejlepším způsobem jakým může být STKill užíván.

Vzhledem k evropské legislativě zde bohužel nelze uveřejnit konkrétní zkušenosti zákazníků, protože by se jednalo o nedovolená zdravotní tvrzení. Lze ale uvést fakt, že většina zákazníků, kteří STkill jednou zkusili, na něj nedají dopustit a kupují ho opakovaně.

Při pouhém nepatřičném pocitu v krku stačí většinou jediné stříknutí do zadní části hrdla případně jedno stříknutí na každou krční mandli a několikeré polknutí, aby se STkill dobře rozprostřel.

Všechny látky obsažené v STkillu jsou 100% přírodní a ani při jejich extrakci nebylo použito žádných syntetických postupů.

STkill je lihová tinktura, jejímž základem je alkohol, konkrétně etanol. Ten nejen podporuje vlastnosti do něj extrahovaných látek, ale zároveň je silným a přírodním konzervantem, který dokáže dlouhodobě ochránit vlastnosti Streptokillu.

Účinné látky STkillu jsou extrahovány především z dubu a podpořeny kombinací výtažků z pečlivě vybraných bylin nejvyšší kvality. Konkrétně jsou to šalvěj lékařská, řepík lékařský, jitrocel kopinatý, heřmánek pravý, zlatobýl obecný, lopuch větší, levandule lékařská, přeslička rolní, hřebíčkovec vonný a tymián obecný.

KDE POMÁHÁ?

STkill je využíván především při bolestech v krku, streptokokových a dalších bakteriálních infekcích.Ty následně způsobují druhotné potíže, například "škrábání" v krku nebo špatné hojení a zhoršují a prodlužují tak průběh nemoci.

VÍCE INFO K JEDNOTLIVÝM POUŽITÍM ZDE

Bolest v krku

Bolest dutin

Rýma

Akné

Bolest v uchu

Afty

Bolest dásní

Opar

Hemoroidy

Paradontóza

Infekce pochvy

Rány a odřeniny

Plíseň

Vši

Složení

Alcohol (líh), Aqua (voda), Quercus robur (dub), Agrimonia eupatoria (řepík), Arctium lappa (lopuch), Matricaria recutita (heřmánek), Equisetum arvense (přeslička), Lavandula angustifolia (levandule), Plantago lanceolata (jitrocel), Salvia officinalis (šalvěj), Solidago virgaurea (zlatobýl), Syzygium aromaticum (hřebíček), Thymus vulgaris (tymián)

25 ml, alk. 58% obj., doplněk stravy, Reg. OZ ve Švýcarsku, EU, Velké Británii, Austrálii a USA

Způsob použití, dávkování:

5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat.

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, neurčí-li lékař jinak. V těhotenství se o užití poraďte se svým lékařem.
Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování:

Skladujte na suchém místě při teplotě 10-25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost do: 2 roky od data výroby
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biorg
Forma produktu kapky
Objem 25 ml
Oblast užití imunita
Určení unisex
Hmotnost 40 g
Značka Aromatica
Věková skupina pro dospělé
Multivitamíny ne
Laktobacily ne
Vitamíny ne
Minerály ne
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
CBD ne
Zobrazit více parametrů