Braun AS 110

88 %
(103 hodnocení)

Satin Hair 1 - AS 110 - Teplovzdušný ondulační kartáč Popis výrobku: Úprava & vysoušení krátkých vlasů: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 1 Krátké vlasy poskytují flexibilitu! S teplovzdušným ondulačním kartáčem Braun Satin Hair 1 objevíte řadu účesů, které váš krátký střih ukrývá. Upravte a vysušte si vlasy najednou a chraňte je pomocí jedinečné technologie od Braun. Vytvořte si autentický účes 20. let s kouzelnými kudrlinkami, vytvarujte si ofinu s moderním, důmyslným efektem, dejte svému... Celý popis

Koupit za 511 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Satin Hair 1 - AS 110 - Teplovzdušný ondulační kartáč

Popis výrobku:
Úprava & vysoušení krátkých vlasů: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 1
Krátké vlasy poskytují flexibilitu! S teplovzdušným ondulačním kartáčem Braun Satin Hair 1 objevíte řadu účesů, které váš krátký střih ukrývá. Upravte a vysušte si vlasy najednou a chraňte je pomocí jedinečné technologie od Braun. Vytvořte si autentický účes 20. let s kouzelnými kudrlinkami, vytvarujte si ofinu s moderním, důmyslným efektem, dejte svému účesu objem od kořínků nebo si zatočte konečky.

Hlavní přednosti:
Uvolňovací funkce
Speciální uvolňovací funkce vám umožní vlasy upravit, aniž by se zamotaly a polámaly. Každý pramen vlasů se snadno a hladce uvolní. Pro rozmanité účesy bez problémů!
Osobní nastavení
Individuální úprava vlasů si žádá možnost individuálního nastavení. 2 stupně nastavení umožňují přizpůsobit teplotu a intenzitu proudění vzduchu dle vašich potřeb. Můžete si být jistá, že teplota a intenzita proudění vzduchu vždy přesně odpovídá typu vašich vlasů, takže ty se pak při úpravě nepřesuší.

Vlastnosti:
200 W
Délka kabelu 2m
Závěsné očko
Úzký nástavec vhodný pro krátké vlasy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Braun
Typ kulmofény
Příkon 200 W
Počet rychlostí 1
Počet teplot 2
Počet nástavců 1
Použití krátké vlasy
Regulace teploty ano
Rotační ne
Studený vzduch ne
Ionizace ne
Tvarovací kartáč ne
Horkovzdušný kartáč ano
Zobrazit více parametrů