Brother ADS-4700W

0 %
(0 hodnocení)

ADS-4700W - pro parametry si prosím otevřete datasheet Vysokorychlostní síťový skener s drátovým a bezdrátový připojením a barevným uživatelským dotykovým displejem Navrženo pro firmy k zjednodušení složitých pracovních postupů nebo provozních procesů. Díky jednoduchosti skenování jedním dotykem bezpečně naskenujete své dokumenty pro snadné sdílení a spolupráci s kolegy doma nebo v kanceláři. Důležité vlastnosti: •Rychlost skenování až 40 stran za minutu •Oboustranné skenování rychlostí až 80... Celý popis

Koupit za 13 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ADS-4700W - pro parametry si prosím otevřete datasheet

Vysokorychlostní síťový skener s drátovým a bezdrátový připojením a barevným uživatelským dotykovým displejem Navrženo pro firmy k zjednodušení složitých pracovních postupů nebo provozních procesů. Díky jednoduchosti skenování jedním dotykem bezpečně naskenujete své dokumenty pro snadné sdílení a spolupráci s kolegy doma nebo v kanceláři.

Důležité vlastnosti:
•Rychlost skenování až 40 stran za minutu
•Oboustranné skenování rychlostí až 80 obrazů za minutu a jejich pokročilé zpracování
•Kapacita automatického podavače dokumentů (ADF) 80 listů předloh
•Široký 10,9 cm intuitivní dotykový displej
•Specializované uživatelské rozhraní
•Drátové a bezdrátové síťové připojení
•Rozhraní SuperSpeed USB 3.0 a skenování do USB Host
•Skenování přímo z mobilního zařízení pomocí aplikace Mobile Connect
•Automatické zahájení skenování, ultrazvukové čidlo současného podání více listů, separační spínač, náhled skenování, alarm čištění CIS
•Součástí rozsáhlá sada programového vybavení

Rychlost a spolehlivost - S integrovaným ultrazvukovým čidlem současného podání více listů má ADS-4700W také velkou kapacitu podavače ADF (80 listů) a vysokou rychlost snímání až 40 stránek za minutu.
Jednoduchost a intuitivnost - Definujte si jednoúčelové uživatelské rozhraní pro skenování jedním dotykem s možností přidat až 56 zástupců pro často používaná nastavení.Pro ještě snazší proces skenování můžete použít volitelnou externí čtečku karet. Stačí klepnout kartou a vložit dokumenty do ADF pro automatické a bezpečné sejmutí informací z předlohy.
Univerzální připojení - S USB 3.0, USB Host, bezdrátovým a drátovým síťovým připojením můžete bezpečně skenovat dokumenty a sdílet je s kolegy bez nutnosti použít počítač.

Pokročilé snímání a zpracování obrazu Oceníte snadné snímání a zpracování obrazu – od jednoduchého odkazování a lokalizace naskenovaných stránek pomocí digitálního imprinteru až po optimalizaci kvality obrazu pomocí automatických nástrojů redukce parazitních pruhů a moaré. Funkce separace dokumentů automaticky detekuje a odstraňuje všechny naskenované prázdné stránky, čímž snižuje velikost souborů a celkovou dobu zpracování dokumentu. Programové vybavení Brother ScanEssentials Kromě snadného skenování a ukládání dokumentů do síťových složek vám náš software ScanEssentials poskytuje další funkce, které můžete přizpůsobit svému podnikání. Pro vyšší zabezpečení můžete nastavit hesla a chránit své pracovní postupy s možností ukládat dokumenty v různých formátech. Funkce Metadata může také číst čárové kódy nebo specifické textové řetězce pro snadné oddělení a pojmenování dokumentů. Uznávaný průmyslový software Zvýšení produktivity po dokončení skenování s uznávanými průmyslovými standardy včetně software Kofax a NewSoft, které jsou pro toto zařízení standardně k dispozici.

Obecné
Typ výrobku
Průchozí stolní skener dokumentů
Technologie
Dvojitý snímač CIS s LED polem zdroje osvitu
Ovládací panel 10,9 cm barevný dotykový panel, 4 tlačítka
Systémová záloha času Až 24 hodin
Místní rozhraní SuperSpeed USB 3.0, USB 2.0 Host (zadní)
Drátové síťové rozhraní 10Base-T/100Base-TX
Bezdrátové síťové rozhraní 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n (režim infrastruktury), vertikální párování
Wi-Fi DirectTM Skenování bez nutnosti použití bezdrátového přístupového bodu (podpora automatické i ruční metody)
Mobilní skenování Prohlížení naskenovaných předloh skenerem Brother na mobilním zařízení
Konfigurovatelní zástupci Přidání, odstranění a změna až 56 zástupců nastavení pro bezpečný a rychlý přístup k funkcím zařízení

Skenování
Rychlost skenování A4 (barevně i mono) Až 40 stran za minutu
Rychlost skenování A4 oboustranně Až 80 obrazů za minutu
Optické rozlišení Až 600 x 600 dpi (bodů na palec)
Barevná hloubka 48 bitů vstup 24 bitů výstup
Stupně šedi 256 stupňů (8 bitů)
Interpolované rozlišení Až 1 200 x 1 200 dpi (bodů na palec)
Čas přechodu do připravenosti Pro USB připojení přibližně 1 sec. z režimu spánku

Manipulace s
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty