Call of Duty: Black Ops 2

90 %
(2 hodnocení)

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty. Hru ohlásila firma Activision v dubnu 2012. Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně půjde o reálie budoucnosti v návaznosti... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty. Hru ohlásila firma Activision v dubnu 2012.

Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně půjde o reálie budoucnosti v návaznosti na pokračování původní Black Ops.

Titul slibuje pestrou herní náplň, co se týče režimů i jednotlivých činností. Každou chvíli budeme dělat něco jiného: řídit vozidla, létat ve vzduchu nebo střílet ze stacionárního kulometu. A právě letecké pasáže by neměly být jen na efekt, ale měly by poskytovat plnohodnotný zážitek ve volném prostoru.

Klíčové prvky hry:

-
Zcela nová dějová linie Call of Duty: Black Ops představuje nové postavy a staré známé.

-
Unikátní kampaň pro jednoho hráče, která obsahuje dva časové úseky spojené postavami a jejich činy.

-
Speciální mise Strike Force, ve které hráči svými činy ovlivní výsledek hry a celé kampaňe.

-
Možnost začlenění Zombies do hry, a to jak v multiplayeru, tak v režimu kampaně.

-
Různé režimy a volby v režimu pro více hráčů.
Zobrazit více

Bazarové nabídky