Canna Terra Professional 50 l

98 %
(11 hodnocení)

Canna Terra Profesional obsahuje exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je vzdušný rašeliník a druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky. Ty podporují výjimečný kořenový vývoj a růst silných stonků, zatímco rychlejší metabolismus skombinovaný s malým výskytem chorob zajišťuje zvýšenou produkci. Mimo jiné tyto charakteristické vlastnosti dělají produkt Canna Terra Profesional velmi vhodný pro rychle rostoucí rostliny. Složení Canna Terra Professional je kvalitní půdní substrát,... Celý popis

Koupit za 325 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Canna Terra Profesional obsahuje exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je vzdušný rašeliník a druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky. Ty podporují výjimečný kořenový vývoj a růst silných stonků, zatímco rychlejší metabolismus skombinovaný s malým výskytem chorob zajišťuje zvýšenou produkci. Mimo jiné tyto charakteristické vlastnosti dělají produkt Canna Terra Profesional velmi vhodný pro rychle rostoucí rostliny.
Složení
Canna Terra Professional je kvalitní půdní substrát, který obsahuje směs černé rašeliny, granulovaného rašeliníku, perlitu a speciálních přírodních podpůrných prostředků vč. drcené stromové kůry.
U větších rostlin používejte alespoň 5ti litrové květináče. Pokud používáte run-to-waste systém, ujistěte se, že květináče mají dostatečná drenáž. Můžete na dno dát tenkou vrstvu keramzitu/perlitu pro ideální odtok vody a zabránění hnití kořenů ve spodní části.
Po použití Canna Terra Professional můžete substrát recyklovat pro vylepšení půdy na zahradě nebo do kompostu.

Skladujte na chladném a suchém místě
Nevystavujte teplotám nižším než 4°

Zalévání
Množství vody je potřeba upravit v závislosti na:

velikosti květináče
velikost rostlin
podmínkách pěstování (teplota, intenzita osvětlení…)
Za normálních podmínek, rychle rostoucí dospělé rostliny spotřebují denně 4-6 litrů vody denně na m2.
Canna Terra Professional je obohacený pěstební substrát, který splňuje nejpřísnější standarty RHP. Od ostatních substrátů se odlišuje tím, že je vyráběn z nejkvalitnějších rašelin a svojí čistotou a jemnou strukturou. CANNA Terra Professional je organický produkt se stejnorodou strukturou, je 100% přírodní a je zcela bez škodlivých virů a chorob. Jde o komplexní systém, kerý vytváří ideální podmínky pro téměř každý způsob pěstování vč. automatické závlahy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canna
Určení univerzální
Druh substrátu substráty
Složení vícesložkové
Objem 50 l
Předhnojené ano