Canna - Terra Professional Vaše oblíbené rostliny rostou nejlépe v zeminách bohatých na dusík a Canna Terra Professional Soil Mix není jako to, co najdete v zahradních centrech. Obsahuje směs zeminy, kompostu, perlitu a speciálních přírodních podpůrných prostředků, které jsou směsí organických látek. Jestliže plánuje pěstování na zemině, tento mix je pravě to, co chcete. Exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je vzdušný rašeliník a druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky, jsou... Celý popis

Koupit za 254 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Canna - Terra Professional

Vaše oblíbené rostliny rostou nejlépe v zeminách bohatých na dusík a Canna Terra Professional Soil Mix není jako to, co najdete v zahradních centrech. Obsahuje směs zeminy, kompostu, perlitu a speciálních přírodních podpůrných prostředků, které jsou směsí organických látek. Jestliže plánuje pěstování na zemině, tento mix je pravě to, co chcete.

Exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je vzdušný rašeliník a druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky, jsou složkami produktu Terra Professional a Terra Professional Plus. Ty mají přímý důsledek podpory výjimečného kořenového vývoje a rozvoje silných stonků, zatímco rychlejší metabolismus skombinovaný s malým výskytem chorob zajišťuje zvýšenou produkci. Mimo jiné tyto charakteristické vlastnosti dělají produkt CANNA Terra velmi vhodný pro rychle rostoucí rostliny. Pěstební substrát Canna - Terra Professional 
Vaše oblíbené rostliny porostou nejlépe v zeminách bohatých na dusík a Canna Terra Professional Soil Mix není jako to, co najdete v zahradních centrech. Obsahuje směs zeminy, kompostu, perlitu a speciálních přírodních podpůrných prostředků, kterými jsou směsi organických látek. Jestliže plánuje pěstování v zemině, tento mix je pravě to, co chcete.
Exkluzivní, vysoce hodnotné organické složky jako je rašeliník a různé druhy kůr stromů, které mají dezinfekční účinky, jsou složkami produktu Terra Professional a Terra Professional Plus. Ty mají přímý důsledek podpory výjimečného kořenového vývoje a rozvoje silných stonků, zatímco rychlejší metabolismus zkombinovaný s malým výskytem chorob zajišťuje zvýšenou produkci. Mimo jiné tyto charakteristické vlastnosti dělají produkt CANNA Terra velmi vhodný pro rychle rostoucí rostliny.

Za každé 2 ks 50 l balení je účtováno 129 Kč a nevztahuje se na ně žádná sleva ani poštovné zdarma.
Na 25 l balení, pokud není v AKCI, se nevztahuje žádná sleva.
Děkujeme za pochopení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canna
Určení univerzální
Druh substrátu substráty
Složení vícesložkové
Objem 25 l
Pro výsev ano