Canon 22mm f/2 STM

89 %
(13 hodnocení)

Malý a plochý širokoúhlý objektiv s vysokou světelností Plochý širokoúhlý objektiv 22 mm s bajonetem EF-M – ideální pro ohromující záběry krajin a každodenní reportáže pořizované pomocí fotoaparátu EOS M. Světelnost f/2,0 zajišťuje skvělé záběry za slabého osvětlení při pořizování fotografií i filmů. Výhody Širokoúhlý objektiv 22 mm - Tento ultratenký a lehký plochý širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 22 mm, určený pro fotoaparát EOS M, nabízí diskrétní fotografování, které je ideální... Celý popis

Koupit za 5 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Malý a plochý širokoúhlý objektiv s vysokou světelností
Plochý širokoúhlý objektiv 22 mm s bajonetem EF-M – ideální pro ohromující záběry krajin a každodenní reportáže pořizované pomocí fotoaparátu EOS M. Světelnost f/2,0 zajišťuje skvělé záběry za slabého osvětlení při pořizování fotografií i filmů.
Výhody
Širokoúhlý objektiv 22 mm - Tento ultratenký a lehký plochý širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 22 mm, určený pro fotoaparát EOS M, nabízí diskrétní fotografování, které je ideální pro pořizování každodenních reportáží. Široký úhel umožňuje vměstnat více do záběru, takže můžete v každém snímku zachytit větší část scény, a poskytuje nádherné snímky krajin a skvělé skupinové fotografie.
Snadné přenášení společně s fotoaparátem EOS M - Tento objektiv, který je snadno přenosný, ať cestujete kamkoliv, se vyznačuje ultratenkým a lehkým tělem s elegantním hliníkovým zevnějškem a bajonetem EF-M, jenž jej umožňuje použít s fotoaparátem EOS M.
Jedinečné výsledky za slabého osvětlení s clonovým číslem f/2,0 - Objektiv EF-M 22 mm f/2 STM poskytuje úchvatné výsledky v situacích se slabým osvětlením zásluhou vysoké světelnosti f/2,0. Ta umožňuje zachytit přirozenou atmosféru večerních a nočních scén na fotografiích a ve filmech bez použití blesku nebo stativu, čímž vám poskytuje svobodu pro pohodlné pořizování výjimečných snímků z ruky za libovolného osvětlení.
Plynulé, tiché zaostřování pomocí krokového motoru při snímání filmů - Zásluhou funkce Servo AF při záznamu filmu lze snadno nahrávat vysoce kvalitní filmy, které jsou stále ostře zaostřené. Objektiv používá vnitřní zaostřování a technologii krokového motoru STM k tichému plynulému zaostřování v režimu Film, takže filmy jsou plynulé s minimálním rozmazáním.
Skvělá kvalita snímků zajištěná asférickými prvky objektivu - Asférické prvky objektivu korigují veškeré sférické vady, které mohou znehodnotit vaše snímky, a zabezpečují tak pořizování kvalitních ostrých a nezkreslených snímků s vysokým kontrastem, dokonce i při fotografování za slabého osvětlení. Objektiv je rovněž opatřen povrchovou úpravou Super Spectra, která pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a také potlačit záblesky a zdvojení obrazu, a tím dosáhnout nádherných snímků za jakéhokoli osvětlení.
Pořizujte fotografie s jemně rozostřeným pozadím - Objektiv EF-M 22 mm f/2 STM vám dovolí vytvářet nádherné snímky s jemně rozostřeným pozadím, které zdůrazňuje fotografovaný objekt a odstraňuje rušivé prvky, takže můžete pořizovat velmi působivé, profesionálně vypadající fotografie.
Specifikace produktu:
OPTICKÉ FUNKCE A ÚDAJE
Velikost snímku APS-C
Ohnisková vzdálenost ekvivalentní pro 35mm film (mm) 35
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 54°30', 37°50', 63°30'
Konstrukce objektivu (členy/skupiny) 7/6
Počet lamel clony 7
Maximální clona 22
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0.15
Maximální zvětšení (násobek) 0,21 (při 22 mm)
Informace o vzdálenosti K dispozici
Stabilizátor obrazu Žádný
Pohon automatického zaostřování (AF) Krokový motor
FYZICKÉ ÚDAJE
Zvýšená odolnost vůči prachu/vlhkosti -
Průměr filtru (mm) 43
Max. průměr × délka (mm) 60,9 × 23,7
Hmotnost (g) 105
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Krytka objektivu E-43
Sluneční clona EW-43
Pouzdro/váček na objektiv LP811
Držák želatinových filtrů III (clona III*) 0
Držák želatinových filtrů IV (clona IV*) 0
Zvětšení s mezikroužkem EF12 II -
Zvětšení s mezikroužkem EF25 II -
Kompatibilita s telekonvertory NC
ÚDAJE S TELEKONVERTOREM EF 1,4X III
Ohnisková vzdálenost -
Světelnost -
Maximální zvětšení -
AF možné -
IS -
ÚDAJE S TELEKONVERTOREM EF 2X III
Ohnisková vzdálenost -
Světelnost -
Maximální zvětšení -
AF možné -
IS -
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s pevným ohniskem
Výrobce Canon
Určen pro Canon
Rozdělení podle zorného úhlu širokoúhlé
Maximální ohnisková vzdálenost 22 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 22 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 15 cm
Poměr zobrazení 1 : 4.8
Průměr filtru 43 mm
Hmotnost 105 g
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 2
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 2
Pro formát snímače APS-C
Světelnost f/2
Optický stabilizátor ano
Makro režim ne
Rybí oko ne
Odolnost vůči prachu/vlhku ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty