Lesklý materiál přitáhne žádanou pozornost zvědavých očí a možná i nenechavých ruček. Pružný materiál se natáhne do stran a vy se tak nemusíte cítit jako vězeň v kazajce. Dvoucestný zip je praktický a umožňuje tak pestrou škálu hrátek. Odepínání až k zadku po rozepnutí se naskýtá příležitost využít volného přístupu. Užít si pořádný orálek a nechat se stimulovat v zadečku nebo si nechat pořádně naplácat. Fantazii se meze nekladou! Neprodyšný materiál imituje latex, takže čekejte pořádné teplíčko... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lesklý materiál přitáhne žádanou pozornost zvědavých očí a možná i nenechavých ruček.
Pružný materiál se natáhne do stran a vy se tak nemusíte cítit jako vězeň v kazajce.

Dvoucestný zip je praktický a umožňuje tak pestrou škálu hrátek.
Odepínání až k zadku po rozepnutí se naskýtá příležitost využít volného přístupu. Užít si pořádný orálek a nechat se stimulovat v zadečku nebo si nechat pořádně naplácat. Fantazii se meze nekladou!

Neprodyšný materiál imituje latex, takže čekejte pořádné teplíčko a při vzrušení peklíčko. Overal je uvnitř hebký, proto nelepí jako latex. Na rozdíl od latexu nepotřebuje tak složitou údržbu, aby si udržel svou krásu.

Upozornění
Vinylový materiál se k sobě rád lepí a tím se může poškodit. Proto při společných hrátkách nedoporučujeme, aby na sobě měli vinylové oblečení oba partneři současně. Nekombinujte taky červené kousky s černými nebo bílými. Mohly by se vzájemně zabarvit a způsobit nehezké fleky.

Produkt: Černý overal Black Imitation, XXL
Zobrazit více

Parametry

Značka Black Level
Barva černá