Dětský podsedák do auta od značky Chipolino s názvem ARCHIE je skvělou kombinací vysoké úrovně bezpečnosti, funkčnosti a estetického designu. Vaše dítě si tak užije bezpečné a pohodlné cestování. Vlastnosti: - pohodlná instalace pomocí otočného kotevního systému ISOFIT a bezpečnostního pásu automobilu (kotevní úchyty ISOFIT se připraví k instalaci otočením kolem své osy o 180° a dítě je připoutáno 3-bodovým bezpečnostním pásem vozidla) - držák na nápoje - prostorný sedák s ergonomickým designem... Celý popis

Koupit za 926 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětský podsedák do auta od značky Chipolino s názvem ARCHIE je skvělou kombinací vysoké úrovně bezpečnosti, funkčnosti a estetického designu. Vaše dítě si tak užije bezpečné a pohodlné cestování.

Vlastnosti:

- pohodlná instalace pomocí otočného kotevního systému ISOFIT a bezpečnostního pásu automobilu (kotevní úchyty ISOFIT se připraví k instalaci otočením kolem své osy o 180° a dítě je připoutáno 3-bodovým bezpečnostním pásem vozidla)

- držák na nápoje

- prostorný sedák s ergonomickým designem

- pohodlné opěrky rukou

- pěkný design s dětskými motivy

- potah lze sejmout a vyprat ručně při max 30°C

Rozměry: 42 x 45 x 29 cm
Hmotnost výrobku: 2,4 kg
Nosnost: 22 - 36 kg (skupina III)

Schváleno a certifikováno dle ECE R44/04 - skupina III (22-36 kg).

ISOFIX a ISOFIT jsou kotevní systémy připojující dětské bezpečnostní autosedačky ke karoserii vozidla pomocí kovových konektorů. ISOFIX se vztahuje na všechny autosedačky skupiny 0/0+ a skupiny 1, zatímco ISOFIT se vztahuje na autosedačky skupiny 2/3.
Zobrazit více

Parametry

Lze připevnit ke kočárku ne
Snímatelný a prací potah ano
Hmotnost sedačky 2.4 kg
Výrobce Chipolino
Váhová kategorie 15 - 36 kg
ISOFIX ano
Podsedáky ano
Barva vícebarevné
Odpovídá normě ECE R44/04
Orientace po směru jízdy
Otočná o 360° ne
Zabezpečení dítěte bezpečnostní pás automobilu
Zobrazit více parametrů