Medium:CD - Formát: CD, Album Žánr: Mluvené slovo, Relaxační hudba, Meditační hudba Délka: 67 min. Účinkují: Ladislav Chudík Hudebně-slovní relaxace s uspokojujícím hlasem Ladislava Chudíka je určená pro chvíle přeladění po náročné psychické zátěži, i pro doplňující léčbu různých zdravotních problémů, které jsou důsledkem dlouhodobého psychického napětí (psychosomatické onemocnění, neurózy, deprese, poruchy koncentrace, nespavost a jiné). Relaxace je založená na jednotlivých stupních Schulzova... Celý popis

Koupit za 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Medium:CD - Formát: CD, Album
Žánr: Mluvené slovo, Relaxační hudba, Meditační hudba

Délka: 67 min.

Účinkují: Ladislav Chudík

Hudebně-slovní relaxace s uspokojujícím hlasem Ladislava Chudíka je určená pro chvíle přeladění po náročné psychické zátěži, i pro doplňující léčbu různých zdravotních problémů, které jsou důsledkem dlouhodobého psychického napětí (psychosomatické onemocnění, neurózy, deprese, poruchy koncentrace, nespavost a jiné).

Relaxace je založená na jednotlivých stupních Schulzova autogenního tréninku, který se používá i v psychoterapii. V druhé části CD je pouze relaxační hudba doplněná šuměním mořských vln a zvuky delfínů.
Zobrazit více

Parametry

Rok vydání 2005
Typ nosiče CD
Vydavatelství Hudobné albumy
Interpret Chudík Ladislav