Concept NO 8000

76 %
(5 hodnocení)

Napařovač oděvů ruční Concept NO8000 PERFECT STEAM Kompaktní velikost Režim napařování a žehlení Vhodný na všechny typy tkanin Neztrácejte čas žehlením Ruční napařovač oděvů NO8000 Perfect Steamer nabízí velice šetrný a bezpečný způsob žehlení. Nezanechává nežádoucí odlesky, takže je vhodný na všechny druhy tkanin včetně těch nejjemnějších. Efektivně vyhladí záhyby na oblečení a prádlo příjemně osvěží. 2 provozní režimy Napařovač oděvů NO8000 nabízí 2 provozní režimy: napařování a žehlení.... Celý popis

Koupit za 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Napařovač oděvů ruční Concept NO8000 PERFECT STEAM

Kompaktní velikost

Režim napařování a žehlení

Vhodný na všechny typy tkanin

Neztrácejte čas žehlením
Ruční napařovač oděvů NO8000 Perfect Steamer nabízí velice šetrný a bezpečný způsob žehlení. Nezanechává nežádoucí odlesky, takže je vhodný na všechny druhy tkanin včetně těch nejjemnějších. Efektivně vyhladí záhyby na oblečení a prádlo příjemně osvěží.

2 provozní režimy
Napařovač oděvů NO8000 nabízí 2 provozní režimy: napařování a žehlení. Pohodlně s ním vyhladíte prádlo přímo na ramínku, aniž byste museli vytahovat žehlicí prkno. Tuto úsporu času oceníte zejména po ránu, když si potřebujete rychle upravit oblečení do práce. Díky vyhřívané žehlicí ploše můžete napařovač využít také jako klasickou žehličku, takže získáte dva šikovné pomocníky v jednom těle.

Rychle a jednoduše
Nádržku naplňte destilovanou nebo demineralizovanou vodou, jejíž předností je, že se během odpařování nevytváří vodní kámen jako při používání běžné vody. Předejdete tak nežádoucímu zanášení spotřebiče a tím prodloužíte jeho životnost. Po zapnutí zvolte režim žehlení. Světelná kontrolka upozorní, kdy je přístroj zahřátý a připravený k provozu. Pokud chcete napařovat, přepnete tlačítko do polohy napařování a do 10 s můžete začít.

Odstraňuje bakterie i zápach
Napařovač oděvů NO8000 si poradí s každou látkou a své využití najde v celé domácnosti. Horká pára navíc ničí až 99,9 % bakterií a odstraňuje zápach. Pohodlně s ním vyhladíte závěsy i záclony bez nutnosti jejich sundávání. Oživí i další domácí textilie jako jsou potahy na sedačce, deky, čalounění, polštáře, prostěradla nebo třeba plyšové hračky.

Kartáčový nástavec
Pro dosažení opravdu skvělých výsledků i na pevnějších materiálech je napařovač vybaven kartáčovým nástavcem, díky kterému pára lépe pronikne do tkaniny a vyhladí záhyby. Současně pomáhá s odstraňováním žmolků a chlupů po vašich domácích mazlíčcích.

Vhodný na cesty
Napařovač NO8000 využijete nejen doma, ale i na cestách. Díky své kompaktní velikosti ho lehce zabalíte do každého zavazadla, takže už vás zmačkané prádlo nikde nezaskočí.

Technické parametry:

2 provozní režimy – žehlení/napařování
Světelná kontrolka provozu
Odstraňuje až 99,9 % bakterií
Efektivně odstraní záhyby z oblečení
Vhodný pro všechny typy tkanin
Lehký a kompaktní design
Vhodný i na cestování
Vertikální i horizontální napařování bez použití žehlicího prkna
Kontinuální výstup páry
Pokročilá technologie duálního nahřívání
Rychlé nahřátí 40 vteřin
Kartáčový nástavec
Praktický držák
Odměrka na vodu
Připraveno k použití: 40 s
Parní výkon: 25 g/min.
Provozní doba: cca 10 min.
Objem nádržky na vodu: 150 ml
Příkon: 1300 W
Napětí a frekvence: 220 - 240 V, 50 Hz
Délka přívodního kabelu: 180 cm
Rozměry: 37 x 10,6 x 10,5 cm
Hmotnost: 700 g
Materiál: kombinovaný
Barva: černá/měděná
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Concept
Příkon 1300 W
Délka přívodního kabelu 1.8 m
Parní výkon 25 g/min.
Hmotnost 0.7 kg
Žehlicí plocha kombinované
Doba nahřátí 40 s
Cestovní ne
Systém proti odkapávání ne
Horizontální napařování ano
Zobrazit více parametrů