Designová "královna" termosek West Loop od značky CONTIGO se systémem uzávěru AUTOSEAL® dominující  v testu časopisu MAXIM co do kvality a spolehlivosti. - nápoj uchová teplý po dobu až 4 hodiny, studený až 12 hodin - objem 16 oz (cca 470 ml) NAŠE TIPY: Vzhledem k jednoduchému tvaru a velké nepřerušované ploše nádoby umožňující snadné obrandování patří tato termoska mezi nejoblíbenější luxusní firemní dárky. Materiály, ze kterých jsou nádoby CONTIGO® vyrobeny, nepodporují vznik plísní a jsou... Celý popis

Koupit za 1 010 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Designová "královna" termosek West Loop od značky CONTIGO se systémem uzávěru AUTOSEAL® dominující  v testu časopisu MAXIM co do kvality a spolehlivosti.

- nápoj uchová teplý po dobu až 4 hodiny, studený až 12 hodin
- objem 16 oz (cca 470 ml)

NAŠE TIPY:
Vzhledem k jednoduchému tvaru a velké nepřerušované ploše nádoby umožňující snadné obrandování patří tato termoska mezi nejoblíbenější luxusní firemní dárky.

Materiály, ze kterých jsou nádoby CONTIGO® vyrobeny, nepodporují vznik plísní a jsou uzpůsobeny k jednoduché údržbě. 

Technologie uzávěru AUTOSEAL® je tím, co činí jakoukoli láhev CONTIGO® opatřenou tímto mechanizmem funkčně bez nadsázky dokonalou. Přitom je to tak snadné - myšlenka, která tak dlouho nikoho nenapadla - láhev, která se zavře sama, jakmile ji pustíte z ruky. Samozřejmý nápad a geniálně jednoduché řešení: láhev ovladatelná jednou rukou s otvíracím tlačítkem, zavzdušňovacím ventilem a neuvěřitelně ergonomickým pítkem (stiskem tlačítka s nápisem či ikonou loga AUTOSEAL® se otevře pítko, z něhož můžete pít či nalévat; jakmile pak tlačítko opět pustíte, láhev se automaticky sama uzavře). Patentované inženýrské řešení pro budoucnost, ve které si už více nevzpomenete na primitivní způsoby pití z minulosti. Samočinný mechanizmus uzavírání zabraňuje rozlití tekutiny v případě, že se láhev náhodně převrhne.

POZOR! Lahve CONTIGO nejsou určeny pro transport vroucí tekutiny, vlivem jejích přirozených vlastností a chování v uzavřeném prostoru by při manipulaci s lahví mohlo dojít k opaření. Láhev vždy naplňujte pouze tekutinou v teplotě vhodné pro konzumaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Contigo
Objem 0.47 l
Druh termohrnky
Vnější materiál nerezová ocel
Vnitřní materiál nerezová ocel
Výška 19.7 cm
Průměr 8.9 cm
Barva modré
Dětské ne
S pumpičkou ne
Zobrazit více parametrů