Aqua Crystalis AC-17376B · balení 2 ks 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B Balení obsahuje 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B určený pro kompatibilní chladničky Samsung s interním filtračním systémem HAF-QIN. AC-17376B je kompatibilní náhradou za Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP). Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky, které mohou ovlivňovat chuť nebo zápach vody. 2× Praktické balení na dvě výměny Až 12 měsíců zásoby při výměně po 6 měsících Jeden filtr má uvedenou životnost... Celý popis
Koupit za 1 149 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Aqua Crystalis AC-17376B · balení 2 ks
2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B
Balení obsahuje 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B určený pro kompatibilní chladničky Samsung s interním filtračním systémem HAF-QIN.
AC-17376B je kompatibilní náhradou za Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP). Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky, které mohou ovlivňovat chuť nebo zápach vody.
2×
Praktické balení na dvě výměny
Až 12 měsíců zásoby při výměně po 6 měsících
Jeden filtr má uvedenou životnost přibližně 6 měsíců. Balení dvou kusů tak může představovat zásobu pro dvě po sobě jdoucí pravidelné výměny.
Pozor: není kompatibilní s HAF-CIN / DA29-00020B
Aqua Crystalis AC-17376B je určený jako náhrada za DA97-17376B / HAF-QIN. Není kompatibilní s filtrem Samsung DA29-00020B (HAF-CIN/EXP) . Před objednáním proto pečlivě porovnejte označení a vzhled původní patrony.
Hlavní výhody
Náhrada za DA97-17376B
Kompatibilní alternativa pro systém Samsung HAF-QIN / HAF-QIN/EXP.
Příjemnější chuť vody
Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky ovlivňující chuť nebo zápach vody.
Interní instalace
Určený pro kompatibilní chladničky Samsung s filtrem umístěným přímo uvnitř spotřebiče.
Balení 2 kusů
Praktická zásoba pro dvě po sobě jdoucí pravidelné výměny filtrační patrony.
Aqua Crystalis AC-17376B
Kompatibilní řešení pro systém Samsung HAF-QIN
AC-17376B je určený pro odpovídající interní filtrační systém používaný u kompatibilních chladniček Samsung.
Náhrada za DA97-17376B
Kompatibilní s označením HAF-QIN, HAF-QIN-EXP, HAF-QINEXP a HAFQIN.
Interní umístění
Filtr je určený pro instalaci uvnitř kompatibilní chladničky.
Výměna přibližně každých 6 měsíců
Pravidelná výměna pomáhá zachovat správnou funkci filtrační patrony.
Vlastnosti filtru
Kapacita 5 678 litrů a certifikace NSF
Kapacita 5 678 litrů
U jednoho filtru je uvedena filtrační kapacita 5 678 litrů vody.
Až 11 356 litrů v balení
Dva filtry představují souhrnnou uvedenou kapacitu až 11 356 litrů.
Certifikace NSF
U produktu je uvedena certifikace NSF.
Pro dávkovač vody i výrobník ledu
Určený pro odpovídající chladničky využívající filtrovanou vodu.
Kompatibilní značka a filtrační systém
Samsung DA97-17376B DA97-08006C HAF-QIN HAF-QIN/EXP AC-17376B Interní filtr
Před objednáním doporučujeme porovnat vzhled a označení původního filtru. U AC-17376B hledejte zejména označení DA97-17376B nebo HAF-QIN.
Náhrada za filtry a kompatibilní označení
DA97-17376B DA97-08006C HAF-QIN HAF-QIN-EXP HAF-QINEXP HAFQIN HAF-QIN/EXP
Technické parametry
Typ produktu
Kompatibilní interní vodní filtr do chladničky
Značka
Aqua Crystalis
Model
AC-17376B
Náhrada za
Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP)
Určení
Kompatibilní chladničky Samsung
Umístění
Interní – uvnitř chladničky
Kapacita jednoho filtru
5 678 litrů
Celková kapacita balení
Až 11 356 litrů
Životnost jednoho filtru
Přibližně 6 měsíců
Orientační zásoba balení
Až 12 měsíců při výměně po 6 měsících
Funkce
Redukce nežádoucích nečistot, podpora příjemnější chuti a vůně vody
Certifikace
NSF
Není kompatibilní s
Samsung DA29-00020B (HAF-CIN/EXP)
Počet kusů v balení
2 kusy
Obsah balení
- 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B
Časté dotazy
K čemu slouží vodní filtr v chladničce?
Vodní filtr upravuje vodu používanou dávkovačem a výrobníkem ledu. Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky, které mohou ovlivňovat chuť nebo zápach vody.
Jak vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B funguje?
Voda prochází uhlíkovým blokem uvnitř patrony. Jeho pórovitá struktura pomáhá zachycovat nežádoucí látky a podporuje příjemnější chuť a vůni filtrované vody.
Je AC-17376B náhradou za Samsung DA97-17376B?
Ano. Aqua Crystalis AC-17376B je kompatibilní náhradou za Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP).
Je AC-17376B kompatibilní s DA29-00020B / HAF-CIN?
Ne. AC-17376B není kompatibilní s filtrem DA29-00020B (HAF-CIN/EXP).
Před objednáním proto zkontrolujte přesné označení a vzhled původní patrony.
Jak často měnit filtr AC-17376B?
Doporučený interval výměny jednoho filtru je přibližně každých 6 měsíců.
Proč je potřeba vodní filtr pravidelně měnit?
Uhlíkový blok má omezenou filtrační kapacitu a během používání se postupně zaplňuje zachycenými látkami.
Pravidelná výměna pomáhá zachovat správnou funkci filtrační patrony.
Na jak dlouho vystačí balení 2 kusů?
Při výměně jednoho filtru přibližně každých 6 měsíců může balení dvou kusů představovat zásobu až na 12 měsíců.
Jaká je kapacita jednoho filtru?
Jeden filtr Aqua Crystalis AC-17376B má uvedenou kapacitu 5 678 litrů.
Jaká je celková kapacita balení?
Dva filtry s kapacitou 5 678 litrů na kus představují souhrnnou uvedenou kapacitu až 11 356 litrů.
Jak správně vybrat vodní filtr?
Nejprve vizuálně porovnejte svůj současný filtr s fotografiemi produktu a následně zkontrolujte označení uvedené přímo na patroně.
U AC-17376B hledejte zejména označení DA97-17376B, DA97-08006C nebo HAF-QIN.
Jak poznám, že mám interní filtr?
Interní filtr je umístěný přímo uvnitř chladničky.
Je AC-17376B originální filtr Samsung?
Ne. Aqua Crystalis AC-17376B je kompatibilní filtr značky Aqua Crystalis, určený jako alternativa pro odpovídající filtrační systém Samsung HAF-QIN.
Jakou certifikaci má filtr AC-17376B?
U filtru je uvedena certifikace NSF.
Kolik filtrů obsahuje balení?
Balení obsahuje 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B.
2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B
Balení obsahuje 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B určený pro kompatibilní chladničky Samsung s interním filtračním systémem HAF-QIN.
AC-17376B je kompatibilní náhradou za Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP). Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky, které mohou ovlivňovat chuť nebo zápach vody.
2×
Praktické balení na dvě výměny
Až 12 měsíců zásoby při výměně po 6 měsících
Jeden filtr má uvedenou životnost přibližně 6 měsíců. Balení dvou kusů tak může představovat zásobu pro dvě po sobě jdoucí pravidelné výměny.
Pozor: není kompatibilní s HAF-CIN / DA29-00020B
Aqua Crystalis AC-17376B je určený jako náhrada za DA97-17376B / HAF-QIN. Není kompatibilní s filtrem Samsung DA29-00020B (HAF-CIN/EXP) . Před objednáním proto pečlivě porovnejte označení a vzhled původní patrony.
Hlavní výhody
Náhrada za DA97-17376B
Kompatibilní alternativa pro systém Samsung HAF-QIN / HAF-QIN/EXP.
Příjemnější chuť vody
Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky ovlivňující chuť nebo zápach vody.
Interní instalace
Určený pro kompatibilní chladničky Samsung s filtrem umístěným přímo uvnitř spotřebiče.
Balení 2 kusů
Praktická zásoba pro dvě po sobě jdoucí pravidelné výměny filtrační patrony.
Aqua Crystalis AC-17376B
Kompatibilní řešení pro systém Samsung HAF-QIN
AC-17376B je určený pro odpovídající interní filtrační systém používaný u kompatibilních chladniček Samsung.
Náhrada za DA97-17376B
Kompatibilní s označením HAF-QIN, HAF-QIN-EXP, HAF-QINEXP a HAFQIN.
Interní umístění
Filtr je určený pro instalaci uvnitř kompatibilní chladničky.
Výměna přibližně každých 6 měsíců
Pravidelná výměna pomáhá zachovat správnou funkci filtrační patrony.
Vlastnosti filtru
Kapacita 5 678 litrů a certifikace NSF
Kapacita 5 678 litrů
U jednoho filtru je uvedena filtrační kapacita 5 678 litrů vody.
Až 11 356 litrů v balení
Dva filtry představují souhrnnou uvedenou kapacitu až 11 356 litrů.
Certifikace NSF
U produktu je uvedena certifikace NSF.
Pro dávkovač vody i výrobník ledu
Určený pro odpovídající chladničky využívající filtrovanou vodu.
Kompatibilní značka a filtrační systém
Samsung DA97-17376B DA97-08006C HAF-QIN HAF-QIN/EXP AC-17376B Interní filtr
Před objednáním doporučujeme porovnat vzhled a označení původního filtru. U AC-17376B hledejte zejména označení DA97-17376B nebo HAF-QIN.
Náhrada za filtry a kompatibilní označení
DA97-17376B DA97-08006C HAF-QIN HAF-QIN-EXP HAF-QINEXP HAFQIN HAF-QIN/EXP
Technické parametry
Typ produktu
Kompatibilní interní vodní filtr do chladničky
Značka
Aqua Crystalis
Model
AC-17376B
Náhrada za
Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP)
Určení
Kompatibilní chladničky Samsung
Umístění
Interní – uvnitř chladničky
Kapacita jednoho filtru
5 678 litrů
Celková kapacita balení
Až 11 356 litrů
Životnost jednoho filtru
Přibližně 6 měsíců
Orientační zásoba balení
Až 12 měsíců při výměně po 6 měsících
Funkce
Redukce nežádoucích nečistot, podpora příjemnější chuti a vůně vody
Certifikace
NSF
Není kompatibilní s
Samsung DA29-00020B (HAF-CIN/EXP)
Počet kusů v balení
2 kusy
Obsah balení
- 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B
Časté dotazy
K čemu slouží vodní filtr v chladničce?
Vodní filtr upravuje vodu používanou dávkovačem a výrobníkem ledu. Pomáhá redukovat nežádoucí nečistoty a látky, které mohou ovlivňovat chuť nebo zápach vody.
Jak vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B funguje?
Voda prochází uhlíkovým blokem uvnitř patrony. Jeho pórovitá struktura pomáhá zachycovat nežádoucí látky a podporuje příjemnější chuť a vůni filtrované vody.
Je AC-17376B náhradou za Samsung DA97-17376B?
Ano. Aqua Crystalis AC-17376B je kompatibilní náhradou za Samsung DA97-17376B (HAF-QIN/EXP).
Je AC-17376B kompatibilní s DA29-00020B / HAF-CIN?
Ne. AC-17376B není kompatibilní s filtrem DA29-00020B (HAF-CIN/EXP).
Před objednáním proto zkontrolujte přesné označení a vzhled původní patrony.
Jak často měnit filtr AC-17376B?
Doporučený interval výměny jednoho filtru je přibližně každých 6 měsíců.
Proč je potřeba vodní filtr pravidelně měnit?
Uhlíkový blok má omezenou filtrační kapacitu a během používání se postupně zaplňuje zachycenými látkami.
Pravidelná výměna pomáhá zachovat správnou funkci filtrační patrony.
Na jak dlouho vystačí balení 2 kusů?
Při výměně jednoho filtru přibližně každých 6 měsíců může balení dvou kusů představovat zásobu až na 12 měsíců.
Jaká je kapacita jednoho filtru?
Jeden filtr Aqua Crystalis AC-17376B má uvedenou kapacitu 5 678 litrů.
Jaká je celková kapacita balení?
Dva filtry s kapacitou 5 678 litrů na kus představují souhrnnou uvedenou kapacitu až 11 356 litrů.
Jak správně vybrat vodní filtr?
Nejprve vizuálně porovnejte svůj současný filtr s fotografiemi produktu a následně zkontrolujte označení uvedené přímo na patroně.
U AC-17376B hledejte zejména označení DA97-17376B, DA97-08006C nebo HAF-QIN.
Jak poznám, že mám interní filtr?
Interní filtr je umístěný přímo uvnitř chladničky.
Je AC-17376B originální filtr Samsung?
Ne. Aqua Crystalis AC-17376B je kompatibilní filtr značky Aqua Crystalis, určený jako alternativa pro odpovídající filtrační systém Samsung HAF-QIN.
Jakou certifikaci má filtr AC-17376B?
U filtru je uvedena certifikace NSF.
Kolik filtrů obsahuje balení?
Balení obsahuje 2× vodní filtr Aqua Crystalis AC-17376B.
Parametry
| Výrobce | Aqua Crystalis |
| Umístění | interní |
| Kapacita | 5678 l |