Pytlík na chleba

0 %
(0 hodnocení)

Pytlík na chleba je vyroben z pevného bavlněného plátna. V horní části je opatřen šňůrkou, takže je možnost jej po naplnění zatáhnout aby obsah nevypadl a za šňůrku třeba pověsit. Můžete jej využít třeba na uskladnění sušených bylinek, cibule, zeleniny a ovoce… Výrobky z bavlny je možno prát i v pračce při teplotě do 40°C. Vzhledem k tomu, že se bavlna praním sráží (až o 10 %) doporučujeme šetrnější ruční praní.   Rozměr:  27 x 42 cm   Cena:  35,- Kč  (vč. DPH)

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pytlík na chleba je vyroben z pevného bavlněného plátna. V horní části je opatřen šňůrkou, takže je možnost jej po naplnění zatáhnout aby obsah nevypadl a za šňůrku třeba pověsit.

Můžete jej využít třeba na uskladnění sušených bylinek, cibule, zeleniny a ovoce…

Výrobky z bavlny je možno prát i v pračce při teplotě do 40°C. Vzhledem k tomu, že se bavlna praním sráží (až o 10 %) doporučujeme šetrnější ruční praní.

 

Rozměr:  27 x 42 cm

 

Cena:  35,- Kč  (vč. DPH)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hejca