Tvrdě elastické disperzní lepidlo SCHÖNOX DUROCOLL obohacené vláknem. Aplikuje se zubovou špachtlí a vyznačuje se velmi nízkým obsahem emisí. Lepidlo vyniká svou vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Jednoduchá aplikace jej předurčuje jako specialistu k lepení vinylu v metráži (PVC) a vinylových dílců. Ihned po aplikaci lepidla na vystěrkovaný podklad je možné přistoupit k samotnému lepení a silná elastická lepící drážka působí proti rozměrovým změnám podlahové krytiny. Atraktivní... Celý popis

Koupit za 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tvrdě elastické disperzní lepidlo SCHÖNOX DUROCOLL obohacené vláknem. Aplikuje se zubovou špachtlí a vyznačuje se velmi nízkým obsahem emisí. Lepidlo vyniká svou vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Jednoduchá aplikace jej předurčuje jako specialistu k lepení vinylu v metráži (PVC) a vinylových dílců. Ihned po aplikaci lepidla na vystěrkovaný podklad je možné přistoupit k samotnému lepení a silná elastická lepící drážka působí proti rozměrovým změnám podlahové krytiny.

Atraktivní design vinylových dílců TARKO FIX a PP 30 spolu s vysokou přídržností lepidla SCHÖNOX DUROCOLL dává svým klientům garanci, že jejich podlaha bude po mnoho let stále krásná a funkční.

 

Technická data
 

 
 

Balení
 3 kg/14kg

Doba vyvětrání:
5 min.

Hmotnost:
cca 1,35 kg/l

Spotřeba:
300 - 350 g/m²

Trvanlivost:
1 rok
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schönox
Použití na PVC, CV, textilní krytiny
Druh produktu lepidla
Barva béžové