Giants Fishing Bite Alarm TR

84 %
(24 hodnocení)

Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodolné a bezchybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Pro eliminaci veškerých nežádoucích odlesků, je jeho povrch zmatován speciální černou uhlíkovou vrstvou. Napájení... Celý popis

Koupit za 448 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout.
Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodolné a bezchybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Pro eliminaci veškerých nežádoucích odlesků, je jeho povrch zmatován speciální černou uhlíkovou vrstvou. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.Přehled funkcí:- plynulá regulace hlasitosti- plynulá regulace výšky tónu- modrá paměťová 20s LED (dioda)- červená záběrová LED (dioda)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Giants Fishing
Druh hlásiče záběru
Typ napájení na jednorázovou baterii
Na noční rybaření ano
Počet hlásičů v sadě 2
Vhodnost pro noční rybaření s dobrou noční viditelností
Způsob uchycení šroubovací na držák
Na víceprutové hlídaní ano
Vodotěsné ano
Značka Giants Fishing
Barva černé
Elektronické ano
Vyžaduje baterie (nejsou v balení) ano
Swinger/bobbin nutno dokoupit zvlášť ano
Vyžaduje rod pod nebo vidličku ano
Ověřte kompatibilitu konektoru 2,5 mm s vaším hlásičem ano
Baterie vydrží kratší dobu v chladu ano
Alarm může rušit okolí na sdílených březích ano
Vítr a vlny mohou způsobit falešné alarmy ano
S nastavitelným tónem ano
S konektorem 2,5 mm ano
S pouzdrem v balení ano
Akustický alarm ano
S nastavitelnou hlasitostí ano
LED světlo ano
Nahrazuje sonar / echolot ne
Nahrazuje rod pod / stojan ne
Zobrazit více parametrů