Viltrox EF-E II

0 %
(0 hodnocení)

Adaptér objektivu VILTROX EF-E II Auto Focus Booster pro objektiv Canon EF na bajonet Sony E. VILTROX EF-E II adaptér pro automatické zaostřování bajonet Canon Objektiv Canon 3x zvětší clonu a sníží zaostření. Viltrox EF-E II dokáže zvětšit objektiv o 1 f-stop, zvýšit množství světla, může lepší virtuální pozadí a zvýraznění tématu na základě realizace funkce automatického zaostřování, Snížit ohniskovou vzdálenost obrazu, skutečnou ohniskovou vzdálenost EF-E je 0,71 násobek původní ohniskové vzdálenosti.... Celý popis

Koupit za 4 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Adaptér objektivu VILTROX EF-E II Auto Focus Booster pro objektiv Canon EF na bajonet Sony E. VILTROX EF-E II adaptér pro automatické zaostřování bajonet Canon Objektiv Canon 3x zvětší clonu a sníží zaostření.

Viltrox EF-E II dokáže zvětšit objektiv o 1 f-stop, zvýšit množství světla, může lepší virtuální pozadí a zvýraznění tématu na základě realizace funkce automatického zaostřování, Snížit ohniskovou vzdálenost obrazu, skutečnou ohniskovou vzdálenost EF-E je 0,71 násobek původní ohniskové vzdálenosti. Nechte fotoaparáty s polovičním rámem snímat fotografie jako fotoaparáty s plným rámem, když připojíte objektiv a tělo fotoaparátu, může automaticky realizovat funkci automatického zaostřování a nastavení clony.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Viltrox