Balení: 100 ks. Vrut z martenzitické nerezové oceli C1 (AISI410) se zesílenou hlavou a tělem, s hrubým závitem vhodný pro aplikaci do tvrdých dřevin. Použití u exotických dřevin s obsahem tříslovin může být problematické, jelikož může způsobit barevné změny dřeva v okolí vrutu. Konkrétní aplikaci je nutné ověřit a konzultovat s dodavatelem konkrétní dřeviny. Vždy se doporučuje před aplikací předvrtávat otvor průměru 3,5 mm. Zboží zasíláme pouze po balení, které neotevíráme, proto není možné si objednat... Celý popis

Koupit za 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balení: 100 ks. Vrut z martenzitické nerezové oceli C1 (AISI410) se zesílenou hlavou a tělem, s hrubým závitem vhodný pro aplikaci do tvrdých dřevin. Použití u exotických dřevin s obsahem tříslovin může být problematické, jelikož může způsobit barevné změny dřeva v okolí vrutu. Konkrétní aplikaci je nutné ověřit a konzultovat s dodavatelem konkrétní dřeviny. Vždy se doporučuje před aplikací předvrtávat otvor průměru 3,5 mm.
Zboží zasíláme pouze po balení, které neotevíráme, proto není možné si objednat jiný počet kusů, než po kusech v balení.
Zobrazit více

Parametry

Průměr 5 mm
Délka 80 mm