Total TCVLI202301

0 %
(0 hodnocení)

Zhutňovač betonu, Aku 20 V Li-ion, bez baterie a nabíječky TOTAL Zhutňovač betonu TOTAL Aku 20 V Li-ion je ideálním nástrojem pro efektivní a snadnou práci na vašich stavebních projektech. Díky akumulátorovému provedení nabízí maximální volnost pohybu bez omezení kabely, což z něj činí perfektního pomocníka na místech bez přímého přístupu k elektrické síti. Tento model je navržen pro použití s 20 V Li-ion bateriemi, které zajišťuje vysoký výkon a dlouhou výdrž. Tento zhutňovač je ideální volbou... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zhutňovač betonu, Aku 20 V Li-ion, bez baterie a nabíječky TOTAL
Zhutňovač betonu TOTAL Aku 20 V Li-ion je ideálním nástrojem pro efektivní a snadnou práci na vašich stavebních projektech. Díky akumulátorovému provedení nabízí maximální volnost pohybu bez omezení kabely, což z něj činí perfektního pomocníka na místech bez přímého přístupu k elektrické síti. Tento model je navržen pro použití s 20 V Li-ion bateriemi, které zajišťuje vysoký výkon a dlouhou výdrž.
Tento zhutňovač je ideální volbou pro profesionály i domácí kutily, kteří hledají spolehlivé a účinné řešení pro zhutňování betonu. Využijte sílu a mobilitu, kterou vám poskytuje TOTAL Aku zhutňovač, a dosáhněte perfektních výsledků při každém použití.
Flexibilita 
Už žádné omezení napájecím kabelem! Ideální pro odlehlá staveniště nebo místa s omezenou infrastrukturou.
Kompatibilita 
Zhutňovač je dodáván bez baterie a nabíječky, ale je kompatibilní s aku řadou nástrojů TOTAL. 
Výkon
S jmenovitým napájecím napětím 20 V DC a otáčkami bez zatížení až 0 – 2 300 min-1, zhutňovač nabízí výkon, který je nutný pro rychlé a efektivní odstranění vzduchových bublin z čerstvého betonu.
Hadice
Hadice o průměru 35 mm a délce 120 cm zajišťuje maximální pokrytí a efektivitu při zhutňování. Je ideální pro různé druhy betonových aplikací, od základů až po stěny a stropy.
Doporučené příslušenství:
Akumulátorová baterie 20V Li-ion 4000mAh TFBLI2002, Akumulátorová baterie 20V Li-ion 5000mAh TFBLI2053, Nabíječka 20V Li-ion TFCLI2001E.
 
Klíčové benefity:

maximální pevnost a trvanlivost - díky vibracím zhutňovací hlavy a snížení tření mezi částicemi betonu se dosáhne konzistence, která zajišťuje minimální pórovitost
flexibilita použití - pro maximální výkon se doporučuje baterie s kapacitou 4000 mAh nebo 5000 mAh
efektivita a rychlost - zhutnění betonu probíhá rychle a efektivně

 
 
Parametry:

napájení: aku 20 V
otáčky: 2300 ot/min
průměr hadice: 35 mm
délka hadice: 120 cm

 .
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Total
Hmotnost 5.3 kg

Podobné produkty