Venezia je jedna z nejpohodlněnjších houpaček od společnosti Dajar, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a zajistí Vám maximální možný relax. S houpačkou Venezia si můžete zařídit útulný koutek pro odpočinek. Houpačka pro 4 osoby s rozkládací sedačkou, která je upevněna na pružinách. Robustní, výkonná konstrukce houpačky, tloušťka nosné trubky: Ø 63 x 1,5 mm. Rám malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou barvou v antracitovém odstínu. Sedadlo je možné sklopit do polohy vleže na zádech.... Celý popis

Koupit za 15 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Venezia je jedna z nejpohodlněnjších houpaček od společnosti Dajar, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a zajistí Vám maximální možný relax. S houpačkou Venezia si můžete zařídit útulný koutek pro odpočinek. Houpačka pro 4 osoby s rozkládací sedačkou, která je upevněna na pružinách.

Robustní, výkonná konstrukce houpačky, tloušťka nosné trubky: Ø 63 x 1,5 mm. Rám malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou barvou v antracitovém odstínu. Sedadlo je možné sklopit do polohy vleže na zádech.

Stříška na houpačku Venezia s moskytiérou - vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky. Moskytiéru lze odepnout.
Barva stříšky: světle šedá

V sadě s houpačkou také 3 ks sedáků: Výplň sedáků: polyuretanová pěna zabalená do obalu s tkaného polyesteru. Lem obšitý polyesterovou tkaninou, v ohbí připevňovací šňůrky.
2 ks područek - opěrek se suchým zipem pro upevnění na rám. Výplň: řezaná houbička FLOCKE

Rozměry trubek: ø63 x 1,5 mm
Rozměry sedáku: 179 x 55 x 55 cm
Rozměry podušek: 115 x 60 x 9 cm
Rozměry polštářů područek: (2x) 34 x 45 x 10-12 cm
Rozměry konstrukce stříšky: 227 x 120 cm
Nosnost: 4x 100 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Daj
Výška 173 cm
Šířka 222 cm
Hloubka sedáku 55 cm
Nosnost 400 kg
Hmotnost 66 kg
Barva konstrukce antracitové
Barva polstrování hnědé
Materiál konstrukce ocel
Zobrazit více parametrů