Dajar VENEZIA fialová

100 %
(1 hodnocení)

Houpačka Venezia Lux s moskytiérou pro 4 osoby a s rozkládací sedačkou, která je upevněna na pružinách. Robustní, výkonná konstrukce houpačky, tloušťka nosné trubky: O 63 x 1,5 mm. Rám malovaný práškovou polyesterovo - epoxidovou barvou. Sedadlo je možné sklopit do polohy vleže na zádech. Barva rámu: antracit. Rám je přizpůsobený pro montáž bočních stolíků. Boční stolky JSOU součástí houpačky. Stříška na houpačku Venezia s moskytiérou - vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke... Celý popis

Koupit za 15 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Houpačka Venezia Lux s moskytiérou pro 4 osoby a s rozkládací sedačkou, která je upevněna na pružinách. Robustní, výkonná konstrukce houpačky, tloušťka nosné trubky: O 63 x 1,5 mm. Rám malovaný práškovou polyesterovo - epoxidovou barvou. Sedadlo je možné sklopit do polohy vleže na zádech. Barva rámu: antracit.

Rám je přizpůsobený pro montáž bočních stolíků. Boční stolky JSOU součástí houpačky.

Stříška na houpačku Venezia s moskytiérou - vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky. Barva stříšky: tmavě modrá. Moskytiéru lze odepnout.

V sadě s houpačkou také 3 ks sedáků: Výplň sedáků: polyuretanová pěna zabalená do obalu s tkaného polyesteru. Lem obšitý polyesterovou tkaninou, v ohbí připevňovací šňůrky. 2ks područek - opěrek se suchým zipem pro upevnění na rám. Výplň: řezaná houbička Flocke. Tkanina: bavlna s příměsí polyesteru (52% bavlny, 48% polyesteru).

Dále v sadě s houpačkou dodáváme celkem 4 dekorační polštáře.

Sada se skládá:

*1 x rám houpačky

*1 x stříška s moskytiérou

*3 x sedák na sedadlo.

*2 x područka se suchým zipem pro upevnění k rámu, výplň: řezaná houbička Flocke o tloušťce 10/12 cm.

*2 x dekorační polštář 40 x 40 cm.

*2 x dekorační polštář váleček 50 x 16 cm

*2 x boční stolek v antracitové barvě o rozměrech 35 x 16 cm

Venezia je nejnovější produkt společnosti Dajar, který se vyznačuje neuvěřitelným pohodlím a vysokou kvalitou zpracování. S houpačkou Venezia si můžete zařídit útulný koutek pro relaxaci.

PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU DOPLŇKŮ K HOUPAČCE: LED OSVĚTLENÍ ( kód 462000) A OCHRANNÉ PLACHTY ( kód 48186 nebo 59410).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Daj
Výška 173 cm
Šířka 222 cm
Hloubka sedáku 55 cm
Nosnost 400 kg
Hmotnost 66 kg
Barva konstrukce antracitové
Barva polstrování fialové
Materiál konstrukce ocel
Zobrazit více parametrů