Dell OptiPlex 3000 3DMGP

0 %
(0 hodnocení)

Pracovní stanice typu Micro Form Factor Dell OptiPlex 3000 MFF přináší vyladěný výkon jednotlivých komponentů pro perfektní odezvu a rychlost profesionálních aplikací, vysokou spolehlivost a v neposlední řadě i elegantní průmyslový design skříně miniaturního formátu Mini PC, který se bude dokonale hodit do pracovního prostředí moderních kanceláří. Pochází z dílny firmy Dell, která je dlouhodobým partnerem ambiciózních podniků i firem, jež každý den zajišťují chod lidské společnosti jako celku.... Celý popis

Koupit za 20 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pracovní stanice typu Micro Form Factor Dell OptiPlex 3000 MFF přináší vyladěný výkon jednotlivých komponentů pro perfektní odezvu a rychlost profesionálních aplikací, vysokou spolehlivost a v neposlední řadě i elegantní průmyslový design skříně miniaturního formátu Mini PC, který se bude dokonale hodit do pracovního prostředí moderních kanceláří. Pochází z dílny firmy Dell, která je dlouhodobým partnerem ambiciózních podniků i firem, jež každý den zajišťují chod lidské společnosti jako celku.

Sestava Dell OptiPlex 3000 pak přináší solidní výkon pro pracovní nasazení ve výpočetních aplikacích a umožní práci v hned několika programech najednou, což zvýší vaši efektivitu. Srdcem sestavy je moderní šestijádrový procesor Intel Core i5-12500T s vysokou maximální frekvencí až 4,4 GHz a solidním jednovláknovým i vícevláknovým výkonem. Podpořený je navíc 16 GB operační paměti DDR4 o frekvenci 3 200 MHz a dedikovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 770, jež dokáže spolehlivě zobrazit 4K obsah ve vysoké kvalitě či připojení vícero monitorů pro zobrazení všech informací, které budete zrovna potřebovat. Připojení k síti lze posléze realizovat přes dnes již klasický port Ethernet.

Rychlé načítání všech aplikací i operačního systému pak nebude problém se spolehlivým PCIe M.2 SSD úložištěm o kapacitě 256 GB. Vy tak strávíte méně času čekáním a více pohodlnou pracovní činností.

Rozšířená konektivita pro efektivnější práci
Pro bohaté možnosti konektivity jsou připraveny 4 USB 3.2 porty, 2 další USB 2.0 a rovněž výstupy typu HDMI 2.0b a DisplayPort 1.4 pro připojení špičkových 4K monitorů. Samozřejmostí je posléze i pohodlné připojení k internetu – ať už pomocí klasického rozhraní Ethernet, tak i bezdrátově přes Wi-Fi 6E. To vše je pak uloženo v kompaktní skříni s ikonickým logem Dell formátu Micro Form Factor.

Díky přítomnosti dodávaného operačního systému Windows 11 Pro stačí počítač vybalit z krabice, připojit potřebné kabely a ihned začít instalovat vaše pracovní aplikace. Součástí balení je i USB klávesnice KB216 v českém layoutu a myš Dell MS116.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dell
Typ procesoru Intel Core i5
Operační systém MS Windows 11 Pro
Dle použití kancelářské
Mechanika ne
Frekvence procesoru 2 GHz
Model grafické karty Intel UHD Graphics 770
Velikost operační paměti 16 GB
Velikost pevného disku 256 GB
Značka grafického čipu Intel
Počet jader procesoru 6
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 1.33 kg
Zobrazit více parametrů