Dell OptiPlex 3000 MYVVR

0 %
(0 hodnocení)

Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady Optiplex 3000 v provedení Mini Tower vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v klasické věžové konstrukci. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex. Hlavní přednosti -... Celý popis

Popis

Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady Optiplex 3000 v provedení Mini Tower vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v klasické věžové konstrukci. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.

Hlavní přednosti

- Výkon procesoru Intel 12. generace architektury Alder Lake.
- Klasická konstrukce Mini Tower nabízí dostatek prostoru pro rozšíření.
- Pomocí volitelné sady Dell Unified Workspace můžete spravovat počítače z jediné konzole.
- Inteligentní nástroj Dell Optimizer udrží systém v optimálním výkonu.
- Důvěryhodná zařízení Dell tvoří základ moderního pracovního prostředí.
- Řada 3000 má snadné a rychlé možnosti konfigurace.

Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 3000 Tower je založen na výkonné platformě Intel 12. generace, kterou doplňují rychlé operační paměti DDR4 a podpora pro pevné disky HDD a SSD M.2. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci. Díky podpoře připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.

- 2 sloty pro operační paměť DDR4 s kapacitou až 64 GB.
- Podpora disků 3.5", 2.5", M.2 SSD až PCIe NVMe = dostatečné možnosti konfigurace úložiště.

Bezproblémová správa
Počítače řady Optiplex 3000 vám nabízí široké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovat nastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavků infrastruktury informačních technologií organizací.

Komplexní zabezpečení Dell
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení ochrany od společnosti Dell.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dell
Typ procesoru Intel Core i5
Operační systém MS Windows 11 Pro
Typ PC desktop PC
Dle použití kancelářské
Mechanika ano
Frekvence procesoru 4.6 GHz
Model grafické karty Intel UHD Graphics 770
Velikost operační paměti 8 GB
Velikost pevného disku 512 GB
Značka grafického čipu Intel
Počet jader procesoru 6
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ne
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 5.17 kg
Zobrazit více parametrů