UNIKÁTNÍ PINZETA NA AKNÉ A ČERNÉ TEČKY Také bojujete s akné a černými tečkami? Potřebujete se zbavit nevzhledně vyhlížející pokožky rychle a efektivně? Zapomeňte na klasické vytlačování. Poznejte novou přesnou a šetrnou metodu - pinzetu na nedokonalosti pokožky.       SPECIÁLNÍ ERGONOMICKÝ DESIGN Profesionální zakřivený hrot z chirurgické oceli pro přesnou, extrakci komedomů a akné zajistí pohodlné a přesné použití. Díky speciálnímu designu je vytlačování méně bolestivé a nedochází k takovému... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

UNIKÁTNÍ PINZETA NA AKNÉ A ČERNÉ TEČKY

Také bojujete s akné a černými tečkami? Potřebujete se zbavit nevzhledně vyhlížející pokožky rychle a efektivně? Zapomeňte na klasické vytlačování. Poznejte novou přesnou a šetrnou metodu - pinzetu na nedokonalosti pokožky.

 

 

 

SPECIÁLNÍ ERGONOMICKÝ DESIGN

Profesionální zakřivený hrot z chirurgické oceli pro přesnou, extrakci komedomů a akné zajistí pohodlné a přesné použití. Díky speciálnímu designu je vytlačování méně bolestivé a nedochází k takovému podráždění jako při klasickém vytlačováni.

 

100% PRÉMIOVÁ KVALITA

Při výrobě této pinzety byly použity nejkvalitnější materiály pro maximální výdrž produktu. Speciálně tvarované hroty z nerezavějící oceli zůstávají plně funkční i po dlouholetém používání.

 

MAXIMÁLNÍ PŘESNOST

S touto pinzetou můžete s dokonalou přesností a bez zbytečného podráždění či poškození pokožky vytlačovat přesně konkrétní černou tečku nebo akné. Při přesném vytlačováni nedochází k takovému zarudnutí a podráždění pokožky jako při klasickém vytlačováni. Zakřivené hroty tohoto nástroje na odstraňování akné byly speciálně vyvinuté, aby se zabránilo zranění a reakci pokožky

 

 

 

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A MANIPULACE

Díky pevné nerezové oceli můžete vaši pinzetu dokonale sterilizovat před každým zákrokem. Takto se vaše pokožka zahojí rychleji bez zranění a nepříjemných jizev po akné.

 

NÁŠ TIP

Používejte po sprchování nebo vyčistěte pleť, přiložte na ni teplý a mokrý ručník nebo žínku. Póry se vám otevřou a odstranění nežádoucích černých teček nebo akné je jednodušší. Následně póry uzavřete vhodným ošetřujícím přípravkem nebo tonikem.

 

CO JE PŘÍČINU AKNÉ

Akné má množství příčin. Nejčastěji se jedná o dědičnost, hormonální aktivitu, nahromaděním odumřelých kožních buněk ,, nedostatečnou nebo naopak nešetrnou hygienou, podráždění a mechanické poškození pokožky, přítomnost bakterií, užívání léků, nevhodná strava či nezdravý životní styl. Ať už je příčina jakákoli, v boji s touto nevzhlednou kožní nemocí vám pomůže tato skvělá pinzeta.

 

JAK SE PINZETA POUŽÍVÁ

- Vyčistěte si tvář.

- Sterilizujte pinetu

- Jemně vložte akné do svorek pinzety.

- Pomocí pinzety jemně vytlačte akné.

- Následně očistěte ošetřované místo a ošetřete ho potřebným přípravkem

- variantu odesíláme dle skladové dostupnosti

 
Zobrazit více