PRAKTICKÁ FIXKA NA SPÁRY Chcete si i vy obnovit vaši koupelnu, kuchyni či předsíň? Někdy stačí málo. Vezmete do ruky fix na spáry a za pár minut jsou tyto prostory ve vašem bytě či domě jako nové.     VŠESTRANNÉ POUŽITÍ Tento jedinečný obnovovač spár můžete použít kdekoli, kde se nacházejí dlaždice. Ze šedých spár v kuchyni, koupelně i v hale rázem vykouzlíte zářivě bílé spáry, a to klidně v bytě, v domě i na chalupě. Takto jednoduše si dokážete zkrášlit i vaše kancelářské prostory.   RYCHLÉ... Celý popis

Koupit za 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PRAKTICKÁ FIXKA NA SPÁRY

Chcete si i vy obnovit vaši koupelnu, kuchyni či předsíň? Někdy stačí málo. Vezmete do ruky fix na spáry a za pár minut jsou tyto prostory ve vašem bytě či domě jako nové.

 

 

VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Tento jedinečný obnovovač spár můžete použít kdekoli, kde se nacházejí dlaždice.

Ze šedých spár v kuchyni, koupelně i v hale rázem vykouzlíte zářivě bílé spáry, a to klidně v bytě, v domě i na chalupě. Takto jednoduše si dokážete zkrášlit i vaše kancelářské prostory.

 

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Neuvěřitelně rychlé schnutí obnovených spár vám umožní brzké opětovné využívání rekonstruovaných prostor. Toto dokáže jen tento úžasný fix na spáry.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Jedinečná, účinná a praktická tužka na spáry se používá opravdu jednoduše. Před použitím je velmi důležité tužku pořádně protřepat. Potom už jen nanášíte novou barvu na staré spáry pomocí tužky – jako když kreslíte.

 

 

MÁ ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINEK

Na starých usazených spárách se často vyskytuje mnoho plísní a bakterií. Významnou výhodou fixu na spáry je, že má vysoké antibakteriální účinky. Odstraňuje houby, plísně, usazeniny mýdla i mastnoty.

 

NÁHRADNÍ HROT PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST FIXKY

Tato úžasná bělicí tužka na spáry je dodáván s náhradním hrotem. Možnost použití náhradního hrotu výrazně prodlužuje životnost fixu. Pohodlně vám vystačí až na 53 metrů obvyklých spár.

 

OKOUZLUJÍCÍ VÝSLEDEK

Zářivě bílé. Ano, tak budou vypadat vaše zrenovované spáry kolem dlaždic. Tento jedinečný, okouzlující výsledek je trvalý. Nové spáry budou voděodolné, proto je snáze udržíte v čistotě.

Navíc budete moci používat prostory v krátké době od aplikace obnovovače spár, jelikož je zcela bez zápachu a netoxický.

 

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

- Rychlé schnutí

- Jednoduché použití

- Odstraňuje: houby, plísně, usazeniny mýdla a mastnoty

- Má antibakteriální účinek

- Set obsahuje:

Zcela nový fix na čištění spár

- Hrot je součástí

 

NÁŠ TIP

PRAKTICKÝ POMOCNÍK NA UKLÁDÁNÍ DLAŽDIC

 

 

Objevte i vy praktického a úžasného pomocníka na pokládání dlaždic. Tato senzační pomůcka vám pomůže docílit dokonalého a rychlého položení podlahovin a obkladu ve vašem domě.

 

 

JEDINEČNÁ SADA NA PRÁCI SE SILIKONEM

 

 

Vyzkoušejte jedinečnou sadu pro práci se silikonem 3 v 1. Užijte si čisté, nové a upravené spáry. Vaše předsíně, chodby, koupelny či kuchyně budou jako z časopisu.

 

 

VYROVNÁVACÍ KLÍNY A SPONY NA DLAŽBU

 

 

Vynikající systém vyrovnávání dlaždic je vhodný pro profesionální řemeslníky – stavaře, obkladače a podlaháře, ale i pro domácí kutily.

 

 

KLEŠTĚ PRO VYROVNÁVÁNÍ PODLAHY

 

 

Objevte i vy praktického a úžasného pomocníka pro bezvadné vyrovnání pokládané podlahy. Tato senzační pomůcka vám pomůže docílit dokonalého vyrovnání podlahy a bez žádných škrábanců.

 

 

FORMA NA BETONOVÉ CHODNÍKY

Vytvořte si kvalitní a stylový chodník z betonu již za pár kaček. S naší formou na betonové chodníky to zvládne opravdu každý.

 

 

PRAKTICKÁ OBRYSOVÁ KOPÍROVACÍ ŠABLONA

 

 

Praktická kopírovací obrysová šablona je vhodná pro kopírování různého nerovnoměrného profilu, podle kterého následně provedete přesné řezání podle daného tvaru.

 
Zobrazit více