Denon DRA-900H

100 %
(2 hodnocení)

Denon DRA-900H je novou generací velmi žádaných stereo receiverů s možností konektivity jakou mají receivery pro domácí kino. Tento nový model nabízí velké možnosti propojení jak se světem analogové hifi techniky, tak s digitálním světem televizorů, herních konzolí a všech možných digitálních platforem a streamovacích služeb. Ne každý uživatel touží po mnohokanálovém zvuku pro domácí kino. Preferuje kvalitní stereo, ale přesto by rád svou aparaturu propojil i s televizorem, herní konzolí, satelitem,... Celý popis

Koupit za 16 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Denon DRA-900H je novou generací velmi žádaných stereo receiverů s možností konektivity jakou mají receivery pro domácí kino. Tento nový model nabízí velké možnosti propojení jak se světem analogové hifi techniky, tak s digitálním světem televizorů, herních konzolí a všech možných digitálních platforem a streamovacích služeb.

Ne každý uživatel touží po mnohokanálovém zvuku pro domácí kino. Preferuje kvalitní stereo, ale přesto by rád svou aparaturu propojil i s televizorem, herní konzolí, satelitem, Netflixem. Proto se v minulých letech objevila úprava původních stereo receiverů/ zesilovačů, do kterých výrobci tyto možnosti doplnili. Denon DRA-900H tak nabídne parádní poslech gramofonu, ale současně i spojení s televizorem přes HDMI ARC. Odpadá tak složitá volba mnohých lidí, zda raději kino nebo dobré stereo. Velkou výhodou spojení receiverů a televizoru přes HDMI je získání velikého displeje v podobě obrazovky televize. Najednou je hledání v seznamu třeba internetových rádií nebo v seznamu písniček ve Spotify na úplně jiné úrovni. Snadno vidíte celý přehled a ne pouze 2 řádky, jako to bylo na displeji receiverů předtím.

Základní vlastnosti

- Stereofonní receiver se síťovými funkceni

- Výkon 100 W (8 Ohm)

- Frekvenční rozsah 20Hz- 20kHz

- Tuner FM/ DAB+

- Wifi, Bluetooth, HEOS / Roon / AirPlay 2 / Spotify Connect / TIDAL / Deezer / internetová rádia

- Vstupy:  Bluetooth / 2x optika / 1x koax / 1x USB / MM phono / 2x analog

- Barva: stříbrná

 

 

Vychutnejte si své hudební a filmové sbírky, včetně vinylů, CD, zvukových souborů ve vysokém rozlišení, Blu-ray a dokonce i nejnovějšího obsahu v rozlišení 8K, a to vše ve dvoukanálovém systému. Navíc díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat hudbu online a sdílet ji s reproduktory podporujícími HEOS v jiných místnostech.

#showmore#

Vynikající výkon: Síťový stereofonní receiver hladce integrovaný s nejnovějšími AV technologiemi.
Odborně navrženo pro všechny zdroje: Vychutnejte si zvukové soubory ve vysokém rozlišení, sbírky vinylů, filmy a hry s hi-fi zvukem Denon®.
Vybaven pro 8K: Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa díky nejnovější technologii 8K.

VESTAVĚNÁ TECHNOLOGIE HEOS®
Bezdrátově streamujte hudbu z různých streamovacích služeb do kompatibilních komponent s podporou HEOS. Přidejte reproduktory Denon® Home do dalších místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

VYSOCE VÝKONNÝ DVOUKANÁLOVÝ ZESILOVAČ
Disponuje diskrétními vysokoproudovými zesilovači s výkonem až 145 W na kanál.

VESTAVĚNÉ WI-FI, AIRPLAY A BLUETOOTH
Poskytuje připojení Wi-Fi i Bluetooth pro bezdrátovou síť nebo přímé streamování hudby z chytrých zařízení. Pomocí AirPlay můžete streamovat Apple Music nebo jakoukoli jinou službu.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ
Náš oceňovaný asistent pro nastavení poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli začít.

VÍCE NEŽ STOLETÍ INOVACÍ
Společnost Denon byla založena v roce 1910 a neúnavně usiluje o kvalitu, inovace a zvukový výkon. 

HDMI připojení s ARC/eARC
Podporuje nejnovější technologii HDMI na vstupech i výstupech. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňuje přehrávání televizního zvuku prostřednictvím přijímače, a to pouze pomocí jediného připojení HDMI.

8K/HDCP 2.3
Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.

Brilantní barvy s HDR 10+
Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) a také dynamické HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně obrazovky.

Dolby Vison
Dolby Vision je úžasná technologie HDR, která přináší na obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas. Je kompatibilní s Dolby Vision, takže si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru.

Další generace hraní her
Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.

Vestavěný systém HEOS
Díky vestavěné službě HEOS® může receiver bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Uživatelé si také mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Airplay 2 a hlasové ovládání Apple Siri
Pomocí AirPlay 2 můžete do receiveru bezdrátově streamovat hudbu Apple nebo ji seskupit s dalšími reproduktory kompatibilními s AirPlay a naplnit svůj domov hudbou.

Pracuje s Amazon Alexa
Ovládejte přijímač handsfree pomocí Amazon Alexa a svého hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepínejte vstupy pro různé přehrávače médií a mnoho dalšího - stačí požádat. Stáhněte si bezplatnou dovednost HEOS Home Entertainment Skill a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa. Vyžaduje aplikaci Alexa a zařízení Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení. Dostupnost funkcí se liší podle regionu.

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení
Vychutnejte si vynikající věrnost zvuku s oblíbenými zvukovými stopami ve vysokém rozlišení. Podporovány jsou formáty ALAC, FLAC a WAV s frekvencí až 192 kHz/24 bitů. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8/5,6 MHz. Přehrávejte HD zvukové stopy z jednotky USB nebo jiných připojených disků přes síť nebo z Amazon Music HD s předplatným. Podporovány jsou také běžné soubory MP3 a WMA.

Bluetooth audio vysílač
Spárujte svá oblíbená sluchátka Bluetooth s přijímačem a poslouchejte svou oblíbenou hudbu, filmy nebo televizní programy i v noci. Můžete také přehrávat zvuk z reproduktorů i sluchátek Bluetooth současně. Pokud máte v rodině člena nebo přítele se sluchovým postižením, doporučujeme toto nastavení. Najednou můžete připojit jeden pár sluchátek.

Průvodce nastavením Denon
Oceňovaný průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít. Stačí připojit receiver k televizoru a podle pokynů na obrazovce televizoru připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí receiver automaticky přejmenuje vstupy HDMI po připojení nebo si je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.

Aplikace Denon AVR Remote
Tato ovládací aplikace pro iOS nebo Android umožňuje ovládat síťový přijímač, například měnit vstupy, zvukové režimy, hlasitost, ukládat a načítat rychlé volby, zobrazovat stav přijímače, informace o vstupním a výstupním signálu, měnit volitelná nastavení atd. Jakmile je vybrána hudba HEOS, aplikace dálkového ovládání AVR se automaticky přepne do aplikace HEOS pro bezproblémové ovládání mezi 2 aplikacemi.

 

Technické parametry

Výkon:
100 W / 8 Ohm (20 Hz - 20 kHz, T.H.D. 0.08%)

Odstup signál / šum:
98 dB

Harmonické zkreslení:
0.0001 %

Tónové korekce:
+/- 6 dB na 20 Hz a 20 kHz

Vstupy:
Bluetooth / 2x optika / 1x koax / 1x USB / MM phono / 2x analog

Výstupy:
2.2 pre-out / sluchátkový výstup /

HDMI vstup / výstup:
6x / 1x

Vysílač Bluetooth:
ano

DAB / FM tuner:
ano

Streamování:
HEOS / Roon / AirPlay 2 / Spotify Connect / TIDAL / Deezer / internetová rádia

DAC:
PCM1690

Rozměry (š x v x h):
43,4 x 15,1 x 33,9 cm

Váha:
8,6 kg

 

 
Zobrazit více

Parametry

Šířka 23 cm
Hloubka 33.9 cm
Hmotnost 12 kg
Výška 15.1 cm
Výrobce Denon
Počet kanálů 2.2
Komponentní vstupy 6
Komponentní výstupy 0
Optické výstupy 0
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy 2
Linkové výstupy 2
Optické vstupy 2
Stereo ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty