DeWALT DWST1-81078

90 %
(7 hodnocení)

Rádio s nabíječkou TSTAK DWST1-81078 je vybaveno šesti reproduktory, barevným displejem a třídou ochrany IP54. Rádio na pracoviště kompatibilní s řadou TSTAK. Třída ochrany IP54 zaručuje ochranu proti vnikání vody a prachu. Gumové patky absorbující rázy na všech čtyřech rozích tohoto zařízení. Západka úložného prostoru umožňuje snadné otevírání jednou rukou. Reproduktory 4 +1 + 1 poskytují velmi široký akustický rozsah. 2 středně pásmové reproduktory v přední části a 2 v zadní části. Rádio má barevný... Celý popis

Koupit za 5 802 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rádio s nabíječkou TSTAK DWST1-81078 je vybaveno šesti reproduktory, barevným displejem a třídou ochrany IP54. Rádio na pracoviště kompatibilní s řadou TSTAK. Třída ochrany IP54 zaručuje ochranu proti vnikání vody a prachu. Gumové patky absorbující rázy na všech čtyřech rozích tohoto zařízení.

Západka úložného prostoru umožňuje snadné otevírání jednou rukou. Reproduktory 4 +1 + 1 poskytují velmi široký akustický rozsah. 2 středně pásmové reproduktory v přední části a 2 v zadní části. Rádio má barevný display. Pracuje na síťové napájení a slouží i na nabíjení baterií DEWALT, včetně baterií řady Flexvolt. USB nabíječka a port Aux. Aplikace iOS a Android.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DeWalt
USB ano
Hmotnost 6000 g

Podobné produkty