Diablo 4

100 %
(1 hodnocení)

Diablo® IV je dokonalý akční RPG zážitek s nekonečným množstvím zla, které je třeba zabít, nesčetnými schopnostmi, které je třeba ovládnout, nočními můrami a legendární kořistí. Vydejte se do kampaně sólo nebo s přáteli, setkávejte se s nezapomenutelnými postavami v nádherně temném prostředí a napínavém příběhu nebo prozkoumejte rozsáhlý konec hry a sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spojit se v týmu a bojovat proti světovým bossům nebo se spustit do PVP zón a vyzkoušet... Celý popis

Koupit za 1 666 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Diablo® IV je dokonalý akční RPG zážitek s nekonečným množstvím zla, které je třeba zabít, nesčetnými schopnostmi, které je třeba ovládnout, nočními můrami a legendární kořistí.

Vydejte se do kampaně sólo nebo s přáteli, setkávejte se s nezapomenutelnými postavami v nádherně temném prostředí a napínavém příběhu nebo prozkoumejte rozsáhlý konec hry a sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spojit se v týmu a bojovat proti světovým bossům nebo se spustit do PVP zón a vyzkoušet své schopnosti proti ostatním hráčům - bez nutnosti lobby - s křížovou hrou a křížovým postupem na všech dostupných platformách.

To je pro Diablo® IV teprve začátek, na obzoru se rýsují nové události, příběhy, roční období, odměny a další.
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ano
Doporučený věk (PEGI) 16
Žánr akční
Výrobce Blizzard Entertainment
Rok vydání 2023
DLC ano

Podobné produkty