Skleněná dekorovaná váza Silhouette City Black 25 cm Dekorační váza z kvalitního černě zbarveného skla vyzdvihne půvab kytice tulipánů, gerber nebo třeba lučního kvítí a dá květům potřebný prostor vyniknout.  Kamínky Swarovski vdechnou celé květinové kompozici něžný třpyt. Přes svou zdánlivou křehkost krystaly na svém místě pevně drží díky adheznímu materiálu a speciálnímu postupu aplikace. Váza plná kontrastů, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Diamante je mistrem luxusního dárkového... Celý popis

Koupit za 659 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skleněná dekorovaná váza Silhouette City Black 25 cm
Dekorační váza z kvalitního černě zbarveného skla vyzdvihne půvab kytice tulipánů, gerber nebo třeba lučního kvítí a dá květům potřebný prostor vyniknout.  Kamínky Swarovski vdechnou celé květinové kompozici něžný třpyt. Přes svou zdánlivou křehkost krystaly na svém místě pevně drží díky adheznímu materiálu a speciálnímu postupu aplikace. Váza plná kontrastů, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Diamante je mistrem luxusního dárkového skla
Slovenská firma Diamante vznikla v roce 2014. Automatizovanou výrobu kombinuje s ručním dekorováním. Navazuje na bohatou sklářskou tradici a zaměřuje se na prvotřídní výrobky z křišťálového skla v moderním pojetí. 

Crystals by SWAROVSKI®
Swarovski krystaly pozvedají křišťálové sklo na ještě vyšší úroveň luxusu. Jejich třpyt krásně vyniká na sklenkách i na doplňcích interiéru. Vyčaruje neopakovatelnou chvíli ať už při přípitku nebo při darování elegantního kusu skla dekorovaného právě kamínky Swarovski.

Dokonalý dárek
Skleničky Diamante jsou jako stvořené pro přípitek. Můžete je pořídit jako dárek ke svatbě, výročí nebo jiné slavnostní příležitosti. Třešničkou na dortu jsou výjimečné designové dárkové krabice, díky kterým bude zážitek z předání opravdu nezapomenutelný.

Péče o sklo
Krystaly Swarovski drží pevně na svém místě, do myčky ale přece jen nepatří kvůli uchování jejich jedinečného lesku. Proto doporučujeme ruční mytí, které není nijak náročné.

Využijte možnost gravírováníNa základě vašich přání vygravírujeme libovolný motiv, text nebo logo. Nabízíme také širokou škálu hotových vzorů personalizovaných dárků. Snadno si vyberete právě ten, který nejlépe vyjadřuje požadovaný styl.

Prohlédněte si ukázky našeho gravírování

Klíčové vlastnosti produktu Vyrobeno z bezolonatého křišťálového skla Zdobeno pravými Swarovski krystaly Dodáváno v designovém dárkovém balení Vhodné jako dárek Produkt nedoporučujeme mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více