Vyberte si na ProLucinku.cz z více něž 20 000 produktů. Dárek ke každé objednávce. Kouzlo zimy má v pohádce Ledové království (Frozen) úplně jiný rozměr. Vaše princezna ho odhalí spolu s urozenými sestrami Annou a Elsou při skládání puzzle s motivem druhého dílu slavného příběhu. Skládačka se dělí na 300 XL dílků, které se díky svému rozměru dobře hledají a skládají všem dětem. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vyberte si na ProLucinku.cz z více něž 20 000 produktů. Dárek ke každé objednávce. Kouzlo zimy má v pohádce Ledové království (Frozen) úplně jiný rozměr. Vaše princezna ho odhalí spolu s urozenými sestrami Annou a Elsou při skládání puzzle s motivem druhého dílu slavného příběhu.
Skládačka se dělí na 300 XL dílků, které se díky svému rozměru dobře hledají a skládají všem dětem.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami -
oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání.
Kde vzala Elsa magické schopnosti? Aby odhalila jejich podstatu, musí se spolu se svou sestrou a kamarády vydat na nebezpečnou pouť na sever. Možná přitom také zjistí, co se kdysi dávno stalo s jejími rodiči.
Frozen 2 - dlouho očekávané první pokračování úspěšného animovaného filmu pro děti, s princeznami Annou a Elsou a jejich přáteli, od studia Disney.
Rozměry balení (š v h): 33 x 23 x 3,5 cm
Rozměry složeného puzzle (š v): 47 x 33cm
Materiál: tvrdý karton
Počet dílků: 300
Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dino
Počet dílků 300 ks
Motiv filmy
Svítící ne
Série Frozen - Ledové království 2
Věk od 6 let
Určení pro kluky a holky
Značka Dino
Zobrazit více parametrů