Dino Poznej vlajky

100 %
(2 hodnocení)

Společenská hra Poznej vlajky Rychlá vědomostní a postřehová hra, při které si promrskáte poznávání vlajek a základní informace o nejrůznějších státech, vás bude bavit jak v rodinném kruhu, tak s partou kamarádů. A je úplně jedno, jestli je vám 10 nebo 60 let. Pro koho je hra určena Hra je určena pro všechny od 10 let, ale zvládnou ji i mladší děti, které vlajky zajímají. Hru ocení nejen milovníci zeměpisu a vlajek, ale také rodina či parta kamarádů. Hra má menší balení, tím pádem si ji můžete... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společenská hra Poznej vlajky

Rychlá vědomostní a postřehová hra, při které si promrskáte poznávání vlajek a základní informace o nejrůznějších státech, vás bude bavit jak v rodinném kruhu, tak s partou kamarádů. A je úplně jedno, jestli je vám 10 nebo 60 let.

Pro koho je hra určena

Hra je určena pro všechny od 10 let, ale zvládnou ji i mladší děti, které vlajky zajímají. Hru ocení nejen milovníci zeměpisu a vlajek, ale také rodina či parta kamarádů. Hra má menší balení, tím pádem si ji můžete také zabalit kamkoliv na cesty či dovolenou.

Jak hrát hru Poznej vlajky

Vítězí ten, kdo nasbírá co nejvíce karet s vlajkami. To se povede jen tomu, kdo nejrychleji a hlavně správně odpoví na otázku, kterou určí symbol na kostce.

Obsah balení

72 karet, kostku se symboly.

Vyrobeno v ČR.

Návod ke hře Poznej vlajky CZ a SK ke stažení: Návod ke hře
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dino
Věk od 10 let
Počet hráčů 2 - 6
Typ vědomostní
Délka hry 20 min
Značka Dino
Rok vydání 2021

Podobné produkty