Skládací tělo   Mini 3 váží méně než 249 gramů, to odpovídá běžně velkému jablku. Snadno se vejde do ruky a může vám být nápomocen kdekoli a kdykoli. Jednoduše perfektní na cesty.   Prodloužená výdrž   I přes kompaktní tělo nabízí na nabití impozantní výdrž 38 minut. Dokoupit ale můžete i Inteligentní letovou baterii Plus, se kterou se letová doba protáhne až na 51 minut!   Profesionální záběry   DJI Mini 3 umožní dechberoucí videa a fotografie pořídit i večer za sníženého osvětlení. Spoléhá... Celý popis

Koupit za 17 782 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

   Skládací tělo
 

Mini 3 váží méně než 249 gramů, to odpovídá běžně velkému jablku. Snadno se vejde do ruky a může vám být nápomocen kdekoli a kdykoli. Jednoduše perfektní na cesty.

  Prodloužená výdrž
 

I přes kompaktní tělo nabízí na nabití impozantní výdrž 38 minut. Dokoupit ale můžete i Inteligentní letovou baterii Plus, se kterou se letová doba protáhne až na 51 minut!

  Profesionální záběry  
DJI Mini 3 umožní dechberoucí videa a fotografie pořídit i večer za sníženého osvětlení. Spoléhá totiž na 1/1,3palcový CMOS snímač s duálním nativním ISO a podporou HDR záběrů. Nejvyšší kvalitě leteckých záběrů napomáhají také zvětšené pixely 2,4μm, čtyřnásobný zoom a clona f/1,7, aby dron i za slabšího osvětlení pořídil ty nejkrásnější snímky z ptačí perspektivy.

  True Vertical Shooting  
Díky inovativní konstrukci gimbalu lze prostřednictvím funkce True Vertical Shooting rychle přepnout na formát přátelský ke sdílení na sociálních sítích.

  Pokročilé funkce 
DJI Mini 3 je špičkově vybaven i v otázce inteligentních funkcí. Nabízí se například oblíbené QuickShots jako Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang. Rychle pak dostanete záběry do mobilního telefonu ke sdílení prostřednictvím funkce QuickTransfer.

Dron si poradí i s intenzivním větrem o rychlosti až 10,7 m/s. Digitální přenos videa DJI O2 navíc zajistí spolehlivé spojení na vzdálenost až 10 km.

  Panoramatické fotografie 
DJI Mini 3 podporuje i panoramatický obsah, abyste do snímků dostali ještě více úchvatného obsahu.

 Inteligentní 
výbava Létání vám usnadní celá řada oceňovaných funkcí, jako je automatický vzlet nebo návrat domů (RTH) při slabé baterii i poruše. Kombinace GNSS se spodním kamerovým systémem a systémem infračerveného snímání pak také zajistí, že se dron dokáže vznášet s mimořádnou stabilitou, abyste se vy mohli věnovat jen pořizování dechberoucích záběrů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 248 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty