DJI Mini 4 Pro Fly More Combo Právě se díváte na ten nejpokročilejší dron vybavený minikamerou, který kdy DJI vyrobilo. DJI Mini 4 Pro přichází se schopností natáčet 4K/60fps HDR videa hollywoodské kvality, stejně jako vám usnadní natáčení díky technologii snímání překážek všemi směry nebo funkcemi, jako je ActiveTrack 360°. Nasazení systému DJI O4 navíc znamená, že dokáže přenášet 1080p/60fps videa v reálném čase na vzdálenost až 20 km. Oblíbíte si ale i šikovný videoeditor LightCut a další funkce,... Celý popis

Koupit za 28 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo

Právě se díváte na ten nejpokročilejší dron vybavený minikamerou, který kdy DJI vyrobilo. DJI Mini 4 Pro přichází se schopností natáčet 4K/60fps HDR videa hollywoodské kvality, stejně jako vám usnadní natáčení díky technologii snímání překážek všemi směry nebo funkcemi, jako je ActiveTrack 360°.

Nasazení systému DJI O4 navíc znamená, že dokáže přenášet 1080p/60fps videa v reálném čase na vzdálenost až 20 km. Oblíbíte si ale i šikovný videoeditor LightCut a další funkce, které potěší nováčky i zkušené dronaře.

Dodáváno s dálkovým ovladačem RC 2 s vestavěným displejem. Jedná se o zvýhodněný Fly More Combo set plný užitečného příslušenství.

Perfektní na cesty

Mini 4 Pro váží méně než 249 gramů, díky čemuž ve většině regionů nepotřebuje registraci. Snadno se vejde do ruky a může vám být nápomocen kdekoli a kdykoli. Jednoduše perfektní na cesty, čemuž odpovídá také skládací design.

Inteligentní funkce

Funkce MasterShots poskytuje dynamické šablony pro pohyby kamerou přizpůsobené pro portrétní snímky, záběry zblízka a z velké vzdálenosti. Použijte funkci QuickShots a provádějte různé kreativní pohyby kamery, například Dronie, Rocket, Circle a Helix. QuickTransfer nabízí rychlý přenos fotografií a videí do vašeho smartphonu bez nutnosti propojení s dálkovým ovladačem. K dispozici je rovněž funkce Panorama, podporující 180°, Wide, Vertical a Sphere, pro zachycení panoramatických snímků rozlehlé krajiny.

Záběry jako z hollywoodských velkofilmů

DJI Mini 4 Pro vám umožní pořídit videa a fotografie špičkové kvality. Spoléhá totiž na 1/1,3palcový CMOS snímač s funkcí Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4μm pixely 4 v 1. Zvládne natáčet i HDR 4K/60 fps,stejně jako 4K/100 fps a v repertoáru má i podporu 10-bit D-Log M a HLG pro prvotřídní věrnost barev a ještě větší flexibilitu při editaci a sdílení.

Dotek kinematografie

Mini 4 Pro nabízí tři způsoby, jak snadno dosáhnout kýžených záběrů – Spotlight, Point of Interest a novou revoluční funkci ActiveTrack 360° s vylepšenými možnostmi sledování objektu. Přejetím prstu po trase na rozhraní sledovacího kolečka můžete pořizovat plynulé filmové záběry. Díky funkci snímání překážek všemi směry je vyhýbání se překážkám a dosažení plynulejšího a stabilnějšího snímání pro dosažení výsledků na profesionální úrovni překvapivě jednoduché.

Ohromující kvalita obrazu

Integrovaná kamera dronu je osazena 1/1,3" CMOS snímačem s funkcí Dual Native ISO Fusion, podporou HDR, světelností f/1,7 a velkými 2,4μm pixely. Mini 4 Pro je tak schopen nahrávat video v rozlišením až 4K/60fps HDR a velké, detailní RAW fotografie s rozlišením 48 Mpx. Pro kreativní potřeby je k dispozici rozlišení 4K/100fps, díky čemuž lze vytvářet ohromující zpomalené záběry, zatímco 10-bit D-Log M a HLG pomáhají zachytit ohromující škálu barev pro větší flexibilitu při postprocesu.

Pokročilý RTH

Mini 4 Pro dokáže automaticky naplánovat bezpečnou letovou trasu zpět do výchozího bodu a snadno se vyhnout překážkám. Funkce trasy AR RTH navíc usnadňuje jistější ovládání při letech zpět.

Pokročilé možnosti snímání

S pokročilými funkcemi snímání zahrnující True Vertical Shooting, velký úhel náklonu a digitální zoom bude tvorba dokonalých záběrů hračkou. True Vertical Shooting umožňuje vertikální nahrávání optimalizované pro sociální sítě a přehrávání ve smartphonu. Dosáhněte mimořádně plynulého pohybu kamerou s maximálním úhlem náklonu 60°. Digitální zoom umožňuje pořizovat fotografie s až dvojnásobným přiblížením a videa s až čtyřnásobným přiblížením. 

Cruise Control

S funkcí Cruise Control nemusíte při letech na dlouhou vzdálenost neustále pohybovat ovládacími páčkami a rovněž snižuje chvění kamery díky plynulejšímu pohybu gimbalu.

Přenos videa na vzdálenost 20 km

Nová generace systému přenosu videa DJI O4 poskytuje dronu Mini 4 Pro výrazně vyšší přenosový výkon. Nabízí maximální dosah 20 km se zvýšenou stabilitou a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps, který zaručuje mimořádně plynulé sledování a provoz.

Waypoint

Díky funkci Waypoint Flight, umožňující přesné opakování trasy, můžete bez námahy zvýšit efektivitu snímání. Letové trasy si lze uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry.

Obsah balení

- RC 2 ovladač

- 3x akumulátor

- náhradní vrtule (3x pár)

- 18x náhradní šrouby

- šroubovák

- krytka gimbalu

- držák vrtulí

- USB-C kabel

- nabíjecí hub

- brašna
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 2.4 GHz
Hmotnost 249 g
Určení venku
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Délka 298 mm
Interní paměť 2 GB
Maximální doba letu 34 min
Výška 101 mm
Wi-Fi ano
Ovládání pomocí aplikace ne
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Rozpětí křídel 373 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty