Tepelně izolační hliníkové dveře jsou dodávané včetně zárubně ve které jsou již osazeny a včetně kování a kliky-kliky. Pokud potřebujete kouli, hliníkové madlo, nebo sklo ve zpracování kůra, či matné napište nám na info@domo-okna.cz nebo zavolejte na +420 604 545 179 a rádi Vám poradíme ve výběru dveří na míru. Tyto dveře se otevírají dovnitř. Pokud potřebujete upravit směr otvírání ven stačí přidat informaci do poznámek v posledním kroku objednávky cena je stejná. Dveře jsou z kvalitních pevných... Celý popis

Koupit za 29 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tepelně izolační hliníkové dveře jsou dodávané včetně zárubně ve které jsou již osazeny a včetně kování a kliky-kliky. Pokud potřebujete kouli, hliníkové madlo, nebo sklo ve zpracování kůra, či matné napište nám na info@domo-okna.cz nebo zavolejte na +420 604 545 179 a rádi Vám poradíme ve výběru dveří na míru.

Tyto dveře se otevírají dovnitř. Pokud potřebujete upravit směr otvírání ven stačí přidat informaci do poznámek v posledním kroku objednávky cena je stejná.

Dveře jsou z kvalitních pevných profilů Aluprof MB-70 s vysokými izolačními vlastnostmi.

Tepelný koeficient dveří Uw = 1,7 W/m²·K

Tyto vchodové dveře jsou vhodné do stavebního otvoru:

- Šířka: +2 cm až +4 cm

- Výška: +1 cm až +2 cm

Dveře v provedení premium na míru si můžete vybrat zde. Následně napište na objednavky@domo-okna.cz a zašleme kalkulaci na míru.
Vlastnosti výrobku
Tyto vchodové dveře poskytnou vysoký bezpečnostní standard díky 5-ti bodovému systému zamykání a pevnému rámu. V případě zájmu na míru zhotovíme protipožární dveře, či s bezpečnostním sklem.

- Tyto dveře jsou osazeny 5-ti bodovou rozvorou (zavíranou klíčem)

- Těsnění odolné proti povětrnostním vlivům.

- Dveře mají nízký hliníkový práh (15mm).

Kování

- Masívní kulaté čepy proti vypáčení

- 2 kónické protiběžné ocelové otočné háky proti vzájemnému vytlačení

- Vytvrzené ocelové prvky pro vyšší pevnost

- S ochranou proti přepilování hlavního zámkového uzávěru proti násilnému vniknutí

- Střelka s jemným uzamykáním

- Silný převod pro silné utěsnění uzavření

Obsah balení

- Montážní kotvy – počet na základě rozměru dveří

- Zámek standard

- Klíče

- Klika venkovní i vnitřní podle barvy dveří

- Vchodové dveře včetně zárubně

Barva dveří

- RAL: 7016 Antracitová šedá oboustranná

- Barva pantů stříbrná

- Barva kliky stříbrná - s příplatkem je možné kliku INOX - nerez, či madlo

Montáž
Celý návod pro montáž dveří si stáhnete zde: NAVOD_MONTAZ_DVERI_DOMO_OKNA
Volitelné příplatky výroby na míru
K plastovým dveřím nabízíme řadu doplňků zlepšujících bezpečnost, např. zámkovou vložku s kolečkem a další kolíky proti vysazení dveří. V nabídce jsou rovněž doplňky zlepšující celkový vzhled dveří: pískované sklo, hliníkové kliky a kliky a rámečky INOX z oceli a další. Kontaktujte nás na info@domo-okna.cz.

Montáž teplého prahu nabízíme ve dvou variantách. Zákazník může zvolit montáž s izolačním materiálem – PURENIT, nebo montáž se systémovým rozšířením PVC. Bez ohledu na zvolenou variantu získáte v obou případech vhodnou tepelnou izolaci pod úrovní podlahy. Toto řešení předchází vzniku tepelných mostů a díky tomu také pronikání chladného vzduchu dovnitř místnosti.

Oba profily níže na obrázku jsou za příplatek - Purenit, nebo rozšiřovací profil 100mm. Stačí přidat do poznámek v posledním kroku objednávky a zašleme dodatečnou fakturu na základě potřebné výšky apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domo-okna
Použití dveří vchodové
Dekor antracitové
Orientace pravé
Šířka 110 cm
Výška 210 cm