Dying Light 2: Stay Human

92 %
(16 hodnocení)

Dying Light 2 je vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a obrovskou novinkou pokračování je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať už dobrým či špatným směrem. CIVILIZACE V TROSKÁCH Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých lidských osad, je rozervané konfliktem. Civilizace... Celý popis

Koupit za 692 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dying Light 2 je vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a obrovskou novinkou pokračování je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať už dobrým či špatným směrem.

CIVILIZACE V TROSKÁCH
Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých lidských osad, je rozervané konfliktem. Civilizace se vrátila zpátky do období temna. A přesto máme pořád ještě naději.

KOOPERATIVNÍ HRA PRO 2-4 HRÁČE
Hrajte v kooperaci až čtyř hráčů. Hostujte vlastní hry nebo se přidejte k ostatním a podívejte se, jak jejich rozhodnutí dopadla jinak než ta vaše.

STANDARD EDITION OBSAHUJE
- hru Dying Light 2: Stay Human
- alternativní obal hry

Balení neobsahuje DVD disk. Pouze aktivační kód na Steam.
Zobrazit více

Parametry

Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr akční
Výrobce Techland
Grafická karta 4096 MB
Požadovaná RAM 8192 MB

Podobné produkty