Proudový chránič s jističem Eaton PFL6-10/1N/B/003-A - 6kA, 2-pólový, 0.03A 10A AC Proudový chránič s jističem od osvědčeného výrobce Eaton pod označením PFL6-10/1N/B/003-A – 112873. Proudový chránič s nadproudovou ochranou, neboli jističochránič, kombinuje funkce chrániče s jističem. Instaluje se k ochraně elektrických obvodů a spotřebičů před účinky přetížení a zkratu, k ochraně elektrických obvodů před svodovými proudy i k ochraně osob před úrazem elektrickým proudem. Typ A je určený pro obvody... Celý popis
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Proudový chránič s jističem 10A PFL6-10/1N/B/003-A Eaton
Doprava:
Skladem
94 %
Eaton 112873 PFL6-10/1N/B/003-A
Doprava:
zdarma
Skladem
100 %
98 %
87 %
Popis
Proudový chránič s jističem Eaton PFL6-10/1N/B/003-A - 6kA, 2-pólový, 0.03A 10A AC
Eaton kombinace proudového chrániče a jističe s charakteristikou zátěže B a zkratovou odolností 6 kA. Je uzpůsoben pro instalaci na DIN lištu do elektrického rozvaděče. Připojit lze vodiče s průřezem 1,0 až 25 mm².
Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (IΔn ≤ 30 mA).
Technické parametry:
Provozní napětí: 230 V AC
Frekvence: 50 Hz
Jmenovitý proud: 10 A
Typ svodového proudu: A
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Odolnost proti rázovému proudu: 0,25 kA
Počet pólů: 2
Počet jištěných pólů: 1
Počet modulů: 2
Dimenzovaná spínací schopnost dle EN 60898: 6 kA
Dimenzovaná spínací schopnost dle IEC 60947-2: 0 kA
Typ připojení: se šrouby
Způsob montáže: na DIN lištu
Rozměry: 80 x 70,5 x 35 mm
Hmotnost: 225 g
Stupeň krytí: IP20
Materiál: plast
Barva: šedá
Technické parametry:
Provozní napětí: 230 V AC
Frekvence: 50 Hz
Jmenovitý proud: 10 A
Typ svodového proudu: A
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 2
Počet jištěných pólů: 1
Počet modulů: 2
Typ připojení: se šrouby
Způsob montáže: na DIN lištu
Rozměry: 80 x 70,5 x 35 mm