Eaton 5E 850i USB

90 %
(10 hodnocení)

Eaton 5E 850i USB UPS Eaton 5E zabezpečuje a chrání zařízení před výpadky elektřiny a špatnou kvalitou elektrické sítě. Součástí je i ochrana datové linky proti přepětí. Díky automatické regulaci napětí pracuje i v případě sníženého a zvýšeného vstupního napětí bez vybíjení baterií. Kvalitní baterie nabízí až 20 minut záložního napájení jednoho počítače. Jsou trvale dobíjeny a umožňují zapnutí i bez elektrické sítě. Díky svým malým rozměrům je UPS vhodná do nejrůznějších prostředí a IEC zásuvky... Celý popis

Koupit za 1 910 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Eaton 5E 850i USB

UPS Eaton 5E zabezpečuje a chrání zařízení před výpadky elektřiny a špatnou kvalitou elektrické sítě. Součástí je i ochrana datové linky proti přepětí. Díky automatické regulaci napětí pracuje i v případě sníženého a zvýšeného vstupního napětí bez vybíjení baterií. Kvalitní baterie nabízí až 20 minut záložního napájení jednoho počítače. Jsou trvale dobíjeny a umožňují zapnutí i bez elektrické sítě. Díky svým malým rozměrům je UPS vhodná do nejrůznějších prostředí a IEC zásuvky umožňují připojení jakéhokoliv zařízení. Snadná správa vaší UPS 5E z počítače je zajištěna USB portem.

Potřebujete poradit s výběrem toho nejvhodnějšího záložního zdroje? Využít můžete Eaton UPS Selector, který naleznete ZDE.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Všeobecné

Konfigurace: tower

Typové číslo: 5E850IUSB

Zátěž (VA/W): 850 / 480

Popis baterie: 12 V, 9 Ah

Uživatelské rozhraní: LED + akustický alarm

Komunikační porty: 1 x USB port

Rozměry: 288 x 148 x 100 mm

Hmotnost: 5,16 kg

Barva: černá

Vstupní

Připojení vstupu: 1 x IEC-320-C14

Jmenovité napětí: 230 V

Kmitočet: 50/60 Hz

Výstupní

Výstupní zásuvky: 4 x IEC-320-C13

Tolerance výstupního napětí z baterie: +/- 10%

Účiník: 0,6
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty