EcoWheel GR10

90 %
(3 hodnocení)

Elektrická koloběžka chooper GR10X Je konec namáhavému odrážení nebo nekonečnému seřizování benzínového motoru. Představujeme Vám stylovou elektrickou Chopper  koloběžku GR10x. Svým jednoduchým a přesto stylovým designem přiláká oko nejednoho milovníka silných strojů. 1500W elektromotor v kole zaručuje nejen čistý ekologický pohon, ale také maximální rychlost 50km/h. S dojezdem 40 km (zálěží na zatížení, teplotě, cestě) se tohle dělo rychle stane Vaším běžným dopravním prostředkem. Širokoplášťová... Celý popis

Koupit za 33 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrická koloběžka chooper GR10X
Je konec namáhavému odrážení nebo nekonečnému seřizování benzínového motoru. Představujeme Vám stylovou elektrickou Chopper  koloběžku GR10x. Svým jednoduchým a přesto stylovým designem přiláká oko nejednoho milovníka silných strojů. 1500W elektromotor v kole zaručuje nejen čistý ekologický pohon, ale také maximální rychlost 50km/h. S dojezdem 40 km (zálěží na zatížení, teplotě, cestě) se tohle dělo rychle stane Vaším běžným dopravním prostředkem. Širokoplášťová kola se starají o perfektní stabilitu a hravě odpruží nerovnosti na cestě, ať už se jedná o silnici, či polní cestu. K tomu vám také pomůže přední i zadní odpružená vidlice. Mohutné sedadlo navrhnuté pro delší cestování ocení všichni řidiči bez věkového rozdílu.
Koloběžka je vybavena bezklíčovým startováním, takže nemusíte odemykat klíčkem, stačí mít klíče u sebe a zmáčknout startovací tlačítko jako v autě. V zadní části dvousedla naleznete přihrádku pro menší nákup nebo pláštěnku na cestu.
Uprostřed chromových řídítek najdete LCD displej s ukazateli rychlosti, dojezd a mnoho dalšího. Koloběžka má 3 rychlostní stupně, které zaručují rychlost až 50km/h.
 
 

Specifikace

Typ:
GR10X
Blinkry zadní:
ANO - v blatnících

Barva:
Modrá
Blinkry přední:
ANO

Typ baterie:
12Ah li-thium 60V
Přední světlo:
ANO

Typ motoru:
1500W
Zadní světlo:
ANO

Max. dojezd:
40 km
Druhá sedačka:
ANO

Max. rychlost:
50 km/h
Zadní odpružení:
ANO

Nosnost:
200Kg
Přední odpružení:
ANO

Váha:
55 Kg
Klakson:
ANO

Typ plynu:
Na rukojeti
Zpětná zrcátka:
ANO

Zadní brzdy:
Kotoučové
APP bluetooth:
ANO

Přední brzdy:
Kotoučové
Vyjímatelná baterie:
ANO

Indikace stavu nabití:
panel na řídítkách
Pneu:
Silniční

Stoupavost:
25 °
Keylees:
ANO

Doba nabíjení:
6-7 hodin
LCD displej:
ANO

Pneumatiky:
235/55-8 , 45,7x24,1 cm
 
 

Rozměry (D x Š x V):
172 x 75 x 120
 
 

 
Při každém využití doporučujeme nosit helmu a chrániče. Stroj skladujte v suchém prostředí. Při delším nepoužívání dobijte baterii naplno.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EcoWheel
Výkon 1500 W
Hmotnost 55 kg
Nosnost 200 kg
Max. rychlost 50 km/h
Dojezd 100 km
Chopper ano
Se sedlem ano
Kapacita baterie 12000 mAh
Skládací ne
Pro dva ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty