Edifier R1280DB

95 %
(12 hodnocení)

Reproduktory Edifier R1280DB Edifier R1280DB úspěšně kombinuje vynikající kvalitu zvuku s klasickým, elegantním designem. S celkovým výkonem 42 W a 4palcovým wooferem poskytují nezapomenutelný hudební zážitek. Pohodlné ovládání usnadňují vestavěné knoflíky a dálkové ovládání, které je součástí dodávky. Reproduktory jsou vybaveny dvěma vstupy RCA, optickým vstupem a koaxiálním vstupem. Můžete se k nim připojit také přes Bluetooth. Ohromující zvuk Užijte si skvělou kvalitu zvuku. Aktivní reproduktory... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Reproduktory Edifier R1280DB
Edifier R1280DB úspěšně kombinuje vynikající kvalitu zvuku s klasickým, elegantním designem. S celkovým výkonem 42 W a 4palcovým wooferem poskytují nezapomenutelný hudební zážitek. Pohodlné ovládání usnadňují vestavěné knoflíky a dálkové ovládání, které je součástí dodávky. Reproduktory jsou vybaveny dvěma vstupy RCA, optickým vstupem a koaxiálním vstupem. Můžete se k nim připojit také přes Bluetooth.
Ohromující zvuk
Užijte si skvělou kvalitu zvuku. Aktivní reproduktory Edifier R1280DB 2.0 mají RMS výkon až 42 W. Mají vestavěný 4palcový basový reproduktor a přední basový port. Díky tomu poskytují úžasný, čistý a hluboký zvuk. Navíc můžete pomocí knoflíků na bočním panelu doladit hlasitost, výšky a basy podle svých představ.
Různé možnosti připojení
Reproduktory jsou vysoce kompatibilní a nabízejí širokou škálu možností připojení. K dispozici jsou dvě připojení RCA a nově také optický a koaxiální vstup. Můžete se také zbavit kabelů a zvolit bezdrátové připojení. Spolehlivé připojení Bluetooth zajišťuje rychlý a stabilní přenos zvuku. Díky tomu můžete k reproduktorům snadno připojit vybraný zdroj zvuku a objevit své oblíbené skladby v nové a lepší kvalitě.
Funkční dálkové ovládání
Součástí sady je také praktický dálkový ovladač pro pohodlné dálkové ovládání modelu R1280DB. Pomocí něj můžete například zapnout, vypnout nebo ztlumit reproduktory, upravit hlasitost nebo vybrat zdroj zvuku. Přehrávání můžete ovládat také přes Bluetooth. Už nemusíte vstávat z pohovky nebo křesla, abyste změnili skladbu nebo ztlumili hudbu!
Nadčasový design
Reproduktory Edifier R1280DB poskytují nejen špičkový zvuk, ale jsou také velmi příjemné na pohled. Jejich skříň ze 100% MDF vypadá opravdu dobře a minimalizuje akustickou rezonanci - nemusíte se tedy obávat nežádoucích vibrací. Díky klasickému a elegantnímu designu se hodí téměř do každého prostředí.
Specifikace
Výkon
L/R: 21W+21W RMS
Poměr signálu k šumu
85 dBA (A)
Hladina hluku
25 dB (A)
Vstupní citlivost
LINE IN1: R/L:450±50mV;
LINE IN2: R/L:550±50mV;
OPT/COA: R/L:500±50mFFS;
Bluetooth: R/L:700±50mFFS
Frekvenční rozsah
55 Hz - 20 kHz
Basová jednotka
4 palce (116 mm)
Jednotka výškového reproduktoru
13mm hedvábný výškový reproduktor
Zobrazit více

Bazarové nabídky