Elektrický invalidní vozík 6001A je výjimečný díky svému snadnému složení. Buďte mobilní za každé situace a dopřejte si vysoký komfort. Model Eroute 6001A se výborně hodí při cestování autem, autobusem, vlakem i letadlem. Elektrický skládací invalidní vozík Eroute 6001A s výkonným motorem, kvalitní baterií, dojezdem až 25 km, nosností až 130 kg a zárukou 2 roky vám díky funkčním předním a zadním tlumičům zajistí tu nejpohodlnější jízdu. Přednosti elektrického skládacího invalidního vozíku Eroute... Celý popis

Koupit za 24 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrický invalidní vozík 6001A je výjimečný díky svému snadnému složení. Buďte mobilní za každé situace a dopřejte si vysoký komfort. Model Eroute 6001A se výborně hodí při cestování autem, autobusem, vlakem i letadlem. Elektrický skládací invalidní vozík Eroute 6001A s výkonným motorem, kvalitní baterií, dojezdem až 25 km, nosností až 130 kg a zárukou 2 roky vám díky funkčním předním a zadním tlumičům zajistí tu nejpohodlnější jízdu.

Přednosti elektrického skládacího invalidního vozíku Eroute 6001A

- Nevyžaduje téměř žádnou údržbu

- Vejde se do kufru malých aut

- 360° joystickový ovladač se přizpůsobí pro pravou nebo levou ruku

- Inteligentní elektromagnetické brzdy určené pro rychlé zastavení

- Kola disponují ochranou proti převrácení

- Nastavitelné opěrky rukou se dají zvednout pro snadné přenášení

- Zvednutí opěrek rukou i nohou umožní bezpečný boční přesun na vozík

- Možnost použití v manuálním nebo elektrickém režimu

Elektrický vozík 6001A pro komfortní pohyb i cestování

Elektrický vozík 6001A je velmi pohodlné pojízdné křeslo určené pro všechny, kteří mají problémy s pohyblivostí, stabilitou či rovnováhou. Díky skládací konstrukci se velmi skladný a vejde se vám i do kufru malého auta. Je jako stvořený pro komfortní pohyb i cestování. Nechybí ani několik praktických kapes, díky kterým budete mít vše potřebné vždycky při ruce. Zvednutí opěrky nohou vám umožní bezpečný boční přesun na vozík.

Vhodné příslušenství 

- Cestovní pouzdro

- Držák na pití

- Nákupní košík

- LED svítilna a USB nabíječka

Bezpečný a výkonný elektrický skládací invalidní vozík Eroute 6001A

Elektrický invalidní vozík pohání 2 výkonné elektromotory, které se používají i v rychlovlacích. Má 5 rychlostních stupňů a ovládá se stisknutím tlačítek + a –. Můžete jet rychlostí až 6 km za hodinu, pomocí páčky přizpůsobit rychlost, ovládat vozík pravou či levou rukou a díky inteligentním elektromagnetickým brzdám rychle zastavit. Křeslo je dostatečně výkonné, aby vydrželo celý den používání. Vždy navíc můžete přepnout na manuální režim. Nabije se přes noc za 6 až 8 hodin.

Mobilita, komfort a bezpečí

Joystick vám umožní bezpečných pohyb v davu i ve stísněných prostorách. Nastavitelné, široké, měkké, ergonomické područky uleví vaší páteři. Pohodlný a široký sedák z vysokopevnostní pěny a přední i zadní tlumiče vám dopřejí pohodlí v každém terénu. Komfort a stabilitu při jízdě zaručuje kombinace menších předních plných kol s průměrem 25 cm a větších zadních nafukovacích kol s průměrem 40 cm, otáčecí radius 60 cm a možnost pohodlného stoupání ≤13°.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eroute
Konstrukce elektrické