Sada HEPA filtr EP-H13 pro ELECTROLUX, AEG a 8ks 1SBAG MAX Jolly sáčkůSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 8ks a HEPA filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní. Technické parametry Rozměry: 265 x 198 mm Rozměry příruby: 130 x 99 mm Otvor... Celý popis

Koupit za 430 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada HEPA filtr EP-H13 pro ELECTROLUX, AEG a 8ks 1SBAG MAX Jolly sáčkůSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 8ks a HEPA filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní.
Technické parametry

Rozměry: 265 x 198 mm
Rozměry příruby: 130 x 99 mm
Otvor v přírubě: 55 mm
Počet ks: 8ks
Parametry HEPA filtru

Rozměr filtru: 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru: 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru: 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Počet ks: 1ks
Alternativní HEPA filtr pro vysavače AEG, ELECTROLUX, PHILIPS a Zanussi je neomyvatelný. Doporučení většiny výrobců vysavačů je udržovat HEPA filtr v čistotě a minimálně 1× ročně jej vyměnit za nový (případně častěji při intenzivním používání). Zanesený filtr může způsobit pokles sacího výkonu, zhoršení filtrace a v krajním případě i přehřívání motoru, což může vést k poškození vysavače.
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

AEG AFS1W
AEG ASKVX8
AEG AUSK7
AEG AUSK8
AEG AUSK9
AEG ASKVX9
ALAFIL AB070
ALAFIL ALLBAG typ S-Bag
ALAFIL PA070
BASICXL BXL-51865
ELECTROLUX E200
ELECTROLUX E200B
ELECTROLUX E200M
ELECTROLUX E201B
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX E201S
ELECTROLUX E202
ELECTROLUX E203
ELECTROLUX E203S
ELECTROLUX E205
ELECTROLUX E206B
ELECTROLUX E206S
ELECTROLUX E210B
ELECTROLUX E210S
ELECTROLUX E212B
ELECTROLUX ESKD8
ELECTROLUX ESKD9
ELECTROLUX GSK2
ELECTROLUX GSK1
ELECTROLUX VCAK1
ELECTROLUX SRK1S
ELECTROLUX SRKS1
ELECTROLUX UMP1
ELECTROLUX USK1
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX UMP3
HQ W7-51864/HQN
HQ BXL-50580/P
K&M EP-BAG
K&M E10.1
K&M E13
KOMA SB01
KOMA SB02
MENLAUX 1800
MENALUX 1800P
MENALUX 1800MP
MENALUX 1800T
MENALUX 1800VT
PHILIPS FC 8019/01
PHILIPS FC 8021/03
PHILIPS FC 8022/04
PHILIPS FC 8023/04
PHILIPS FC 8023/04
PHILIPS FC 8027/01
PHILIPS FC 8060/01
VROPAP CBAG
WORWO ELMB01AO Perfect Bag
WORWO ELMB01K Perfect Bag
SWIRL E82
SWIRL PH86
XAVAX AE03
Určeno pro vysavače:
AEG-ELECTROLUX AUS4045 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX JMANIMAL+ JetMaxx, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8840, AEG-ELECTROLUX Z3373 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZCS2220 ClassicSilence, ELECTROLUX Bolido Z 4500, AEG-ELECTROLUX ZUOORIGWR+ UltraOne, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2271, AEG Org. Gr. 205, ELECTROLUX Org. Gr. E203S, AEG UOULTIMATE, ELECTROLUX PowerForce ZPF 2200, ELECTROLUX UltraOne Z 8840 PT, ELECTROLUX UltraSilencer ZCS 2220 BEL, ELECTROLUX ZAPORIGINE AeroPerformer, PHILIPS FC8956/09R1 Performer Ultimate, AEG-ELECTROLUX AET7770 Twintech, PHILIPS FC9184/02 PerformerPro, AEG-ELECTROLUX ErgoSpace ZE 305 - 361, AEG-ELECTROLUX Pro Typ 2193411010, AEG-ELECTROLUX XXL42 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z7512 Clario, AEG VX7-2-ECO, AEG-ELECTROLUX ZJM68FD7 JetMaxx DustGone, ELECTROLUX ErgoSpace, JetMaxx, AEG Cande AET 7765, ELECTROLUX JetMaxx JMTURBO, AEG SystemPro P 4, ELECTROLUX Oxygen Z 5910, ELECTROLUX UltraOne, ELECTROLUX UltraSilencer, UltraOne 8810, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSORIGWR, ELECTROLUX ZUSREMOTE+, AEG-ELECTROLUX AAM6112 AirMax, PHILIPS FC9071/01 Jewel, AEG-ELECTROLUX AVC1170 VivaControl, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. E15, AEG-ELECTROLUX UltraOne ZUO9925P, AEG-ELECTROLUX Z4660, AEG Viva Control AVC 1150, AEG-ELECTROLUX ZE2257 ErgoSpace, ELECTROLUX Clario Z 2010, AEG-ELECTROLUX ZXM7030 Maximus, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 335, AEG Org. Gr. MSK 3 (Menalux), ELECTROLUX Org. Gr. SRK1, ELECTROLUX Pro Typ 53190095298, ELECTROLUX UltraOne Z 8870, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3359, ELECTROLUX ZJM 68 SP, AEG-ELECTROLUX AJM6820 JetMaxx, PHILIPS Performer FC8680 - FC8682, AEG-ELECTROLUX ESP75BD SilentPerformer, AEG-ELECTROLUX Pro Typ EFH12W, AEG-ELECTROLUX Z2018 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8822 UltraOne, AEG VX8-2-IW-A, AEG-ELECTROLUX ZO6331 Oxy3System, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 160, AEG Essensio AEO 5415, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 6810, AEG UltraOne AEL 90, ELECTROLUX Oxygen+ Z 7322, ELECTROLUX UltraOne QUATTRO, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3310, ELECTROLUX USREMOTE, PHILIPS FC8723/09R1 Performer Expert, AEG-ELECTROLUX AAM6160 AirMax, PHILIPS FC9170/61 Performer, AEG-ELECTROLUX AVQ2113 VivaQuickstop, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. E206B, AEG-ELECTROLUX UOQUATTRO UltraOne, AEG-ELECTROLUX Z5528 Oxygen, AEG Viva Control AVC 1229, AEG-ELECTROLUX ZE325 ErgoSpace, ELECTROLUX Clario Z 7510 - 7549, AEG AirMax AAM 6101, ELECTROLUX ErgoSpace ZEG 300, AEG P1 - P999 System Pro, ELECTROLUX Oxy3System ZO 6321, ELECTROLUX PTOHV-01, ELECTROLUX UltraOne ZUOALLFLR PLUS, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3921, ELECTROLUX ZSPREACH, AEG-ELECTROLUX ANIMAL, AEG-ELECTROLUX EUO9W360 UltraOne, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-ALRGY, AEG-ELECTROLUX Z3325 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z8881 UltraOne, ELECTROLUX AeroPerformer ZAPORIGINE, AEG-ELECTROLUX ZPFCLASSIC PowerForce, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 60, AEG JetMaxx AJG 6800 - 6899, ELECTROLUX JMORIGINFD, AEG UltraOne UODELUXE, ELECTROLUX PD91 6IWX PureD9 UltraOne, ELECTROLUX UltraOne Z 8810 BP, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3351, ELECTROLUX Z 5000 - 5695 SmartVac, PHILIPS FC8779/09 Performer Silent, AEG-ELECTROLUX AEC7571 Clario, PHILIPS FC9179/03 Performer, AEG-ELECTROLUX Bolido Z 4500 - 4595, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. USK 2 (UltraOne), AEG-ELECTROLUX VivaControl AVC 1110 - 1190, AEG-ELECTROLUX Z5637 Oxygen, AEG Viva Quickstop AVQ 2128, AEG-ELECTROLUX ZE352 ErgoSpace, ELECTROLUX Classic Silence ZCS 2100, AEG AirMax AAM 6124, ELECTROLUX Essensio ZEO 5415, AEG QS Elegance AVQ 2248, ELECTROLUX Oxy3System ZO 6354, ELECTROLUX SilentPerformer ESP73BD4A, ELECTROLUX UltraOne ZUOQUATTRO, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3975, ELECTROLUX ZUOPOWER, AEG-ELECTROLUX ASP7120 SilentPerformer, AEG-ELECTROLUX EUS8X3CB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX UltraOne AUO 8815 - 8870, AEG-ELECTROLUX Z3356 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAM6221 AirMax, ELECTROLUX AirMax ZAM 6210 - 6290, AEG-ELECTROLUX ZUO9925P UltraOne, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2232, AEG Maximus AMX 7015, ELECTROLUX Org. Gr. 1800VP (Menalux), AEG UltraSilencer AUSÖ 3000, ELECTROLUX PowerForce EPF62IST, ELECTROLUX UltraOne Z 8822, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3369, ELECTROLUX Z 8840 UltraOne, PHILIPS FC8784/09 Performer Silent, AEG-ELECTROLUX AEO5470 Essensio, PHILIPS FC9197/19 PerformerPro, AEG-ELECTROLUX EPF61RRT PowerForce, AEG-ELECTROLUX PD82-ALRG Pure D8, AEG-ELECTROLUX XXL152 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z5995 Oxygen, AEG VX6-2-ECO, AEG-ELECTROLUX ZJG6800 JetMaxx, ELECTROLUX ErgoSpace 2253 XXL, AEG AJG 6800 - 6899 JetMaxx, ELECTROLUX Excellio Z 5240, AEG Serie AUS UltraSilencer, ELECTROLUX Oxygen Z 5560, ELECTROLUX SilentPerformer ZSPALLFLR, ELECTROLUX UltraSilencer EUS8ANIMAL, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSDELUXE+, ELECTROLUX ZUSDELUX58, ELECTROLUX Z 8871 UltraOne, PHILIPS FC8941/09 Performer Ultimate, AEG-ELECTROLUX AET7750 Cande, PHILIPS XD8122/10R1 8000 Series, AEG-ELECTROLUX EPF6TURBO PowerForce, AEG-ELECTROLUX PFCLASSICW PowerForce, AEG-ELECTROLUX XXL2253 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z7329 Oxygen+, AEG VX7-1-SW-A, AEG-ELECTROLUX ZJM68CUP JetMaxx, ELECTROLUX ErgoSpace ESCLASSICR, AEG AVC 1110 - 1190 Viva Control, ELECTROLUX JetMaxx JMALLFLR+, AEG SilentPerformer ASP 7130, ELECTROLUX Oxygen Z 5632, ELECTROLUX Superpro Z 6160, ELECTROLUX UltraSilencer EUSC62-DB New, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSORIGCB, ELECTROLUX ZUSGREEN58, AEG-ELECTROLUX AAM6101 AirMax, PHILIPS FC9062/04 Jewel, AEG-ELECTROLUX AVC1121 VivaControl, AEG-ELECTROLUX Mondo Plus Z 62xx, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8871, AEG-ELECTROLUX Z4500 Bolido, AEG Viva Control AVC 1110, AEG-ELECTROLUX ZE2240 ErgoSpace, ELECTROLUX Clario Z 1910, 1920, AEG-ELECTROLUX ZUSORIGCB UltraSilencer, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 325, AEG Org. Gr. E201MSFD, ELECTROLUX Org. Gr. E54a, ELECTROLUX PowerForce ZPFPARKETT, ELECTROLUX UltraOne Z 8860 C, ELECTROLUX UltraSilencer ZEN ZUSANIMA58, ELECTROLUX ZE 355 Ergospace, AEG-ELECTROLUX AJG6899 JetMaxx, PHILIPS FC9312/01 SilentStar, AEG-ELECTROLUX ESGREEN ErgoSpace, Značení HQ W7-54908-HQN, AEG-ELECTROLUX Pro Typ AEF12, AEG-ELECTROLUX XXL71 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z8800 UltraOne, AEG VX8-1-SB-P, AEG-ELECTROLUX ZO6321 Oxy3System, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 125, AEG ErgoSpace AES 340, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 68 FD6, AEG UltraOne AEL 8800, ELECTROLUX Oxygen Z 5954, ELECTROLUX UltraOne EUO9ANIMAL, ELECTROLUX UltraSilencer USORIGINDB, ELECTROLUX USENERGY, PHILIPS FC8721/09 Performer Expert, AEG-ELECTROLUX AAM6124 AirMax, PHILIPS FC9162/01 Performer, AEG-ELECTROLUX AVQ2102 VivaQuickstop, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. E201M SFD, AEG-ELECTROLUX UOECO UltraOne, AEG-ELECTROLUX Z5245 Excellio, AEG Viva Control AVC 1222, AEG-ELECTROLUX ZE305 ErgoSpace, ELECTROLUX Clario Z 2038, AEG AEO 5400 - 5499 Essensio, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 351, AEG Oxy3 System AOS 9310, 9330, 9352, ELECTROLUX Oxy3System EL 7020, ELECTROLUX Pro Typ EFH12N, ELECTROLUX UltraOne Z 90, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3390, ELECTROLUX ZSPALLFLR, AEG-ELECTROLUX AMX7016 Maximus, PHILIPS PerformerPro FC9180 - FC9199, AEG-ELECTROLUX EUO95BR UltraOne, Značení NEDIS DUBG220AEP12, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-4RR, AEG-ELECTROLUX Z2048 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8860 UltraOne, AEG VX8-4-BM-M, AEG-ELECTROLUX ZO6354 Oxy3System, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 34, AEG Gr.2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ElektroSkalka